
zalo [ Senator ]
Ustawienie gamma - pomoc w rozjaśnieniu ekranu
Mam mały problem, jakiś czas temu przepalił mi się monitor wiec podłączyłem ten monitor od starszego kompa, zmniejszylem rozdzielczość, no i jest bardzo ciemno... widze ikony i niektóre strony w miare dobrze, ale jak widze filmiki, to praktycznie oglądam czarne tło, a jak przeglądam grafiki czy zdjęcia jest bardzo słabo... próbowałem już rozjasniać w właściwościach pulpitu i na samym monitorze(który ma pewnie z 7 lat) ale to nic daje.
Zna ktoś może program dzięki któremu będę mógł ustawić sobie wyższą jaśniejszą gamme? mam XP Intel pentium 4 i karte graficzną NVIDIA Geforce4 MX 440
HELP !
mirencjum [ operator kursora ]
Może to:

zalo [ Senator ]
Wielkie dzięki !
pomogło
mirencjum [ operator kursora ]
To fajnie, ale zdajesz sobie sprawę, że czeka Cię kupno monitora?
zalo [ Senator ]
mirencjum ------> wiem, ale na te pare tygodni obecny mi starczy, tamten odda sie do naprawy, a jak nie da rady to najwyzej kupi sie nowy. Przynajmniej wszystko jest OK