GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ustawienie gamma - pomoc w rozjaśnieniu ekranu

12.01.2008
09:46
smile
[1]

zalo [ Senator ]

Ustawienie gamma - pomoc w rozjaśnieniu ekranu

Mam mały problem, jakiś czas temu przepalił mi się monitor wiec podłączyłem ten monitor od starszego kompa, zmniejszylem rozdzielczość, no i jest bardzo ciemno... widze ikony i niektóre strony w miare dobrze, ale jak widze filmiki, to praktycznie oglądam czarne tło, a jak przeglądam grafiki czy zdjęcia jest bardzo słabo... próbowałem już rozjasniać w właściwościach pulpitu i na samym monitorze(który ma pewnie z 7 lat) ale to nic daje.

Zna ktoś może program dzięki któremu będę mógł ustawić sobie wyższą jaśniejszą gamme? mam XP Intel pentium 4 i karte graficzną NVIDIA Geforce4 MX 440

HELP !

12.01.2008
09:55
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może to:

12.01.2008
10:06
smile
[3]

zalo [ Senator ]

Wielkie dzięki !

pomogło

12.01.2008
10:14
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

To fajnie, ale zdajesz sobie sprawę, że czeka Cię kupno monitora?

12.01.2008
10:18
[5]

zalo [ Senator ]

mirencjum ------> wiem, ale na te pare tygodni obecny mi starczy, tamten odda sie do naprawy, a jak nie da rady to najwyzej kupi sie nowy. Przynajmniej wszystko jest OK

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.