GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowa stronka

12.01.2008
08:38
smile
[1]

Bart! [ Pretorianin ]

Darmowa stronka

Cześć
Mam do was prośbę--> Czy zna ktoś z was może jakąś stronkę na której można zrobić coś w rodzaju bloga, photobloga, ale bardziej rozbudowanego???? Chodzi o to żeby był to serwis darmowy i żeby nie był trudny w obsłudze. Chciałbym żeby była tam możliwość komentarzy lub/i wstawienia shautboxa. A i żeby można było dodawać zdjęcia/obrazki.

Acha i mam jeszcze jedną prośbę --> Zna ktoś z was może program do robienia fajnych tabelek, a i nie chodzi mi o WORD czy EXCEL

Z góry dzięki za pomoc

12.01.2008
11:25
smile
[2]

Kalino$ [ Konsul ]

sadzac po tym ze nikt nie dal ci odpowiedzi powiem tylko jedno:

www.google.pl

na pewno znajdziesz;)

12.01.2008
11:30
[3]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

www.dbv.pl

12.01.2008
11:34
smile
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Na możesz zrobić bloga w banalnie łatwy sposób, ale nie można zmieniać kolorów tła, czcionek itp itd.

Na można zmieniać dużo więcej, ale zrobienie tam bloga jest trudniejsze niż na MG.

Na możesz zrobić WSZYSTKO po swojemu, ale jest najtrudniej.

12.01.2008
14:23
[5]

Bart! [ Pretorianin ]

ale ona jest chyba płatna??

12.01.2008
14:28
[6]

Kasha_Krk [ Pretorianin ]

> musisz trochę znać html;
> darmowy photoblog, komentarze ale bez shoutboxa;
> darmowy photoblog, jednak mnie rozbudowany od photoblog.pl

12.01.2008
14:55
[7]

Bart! [ Pretorianin ]

A może coś innego????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.