
Bart! [ Pretorianin ]
Darmowa stronka
Cześć
Mam do was prośbę--> Czy zna ktoś z was może jakąś stronkę na której można zrobić coś w rodzaju bloga, photobloga, ale bardziej rozbudowanego???? Chodzi o to żeby był to serwis darmowy i żeby nie był trudny w obsłudze. Chciałbym żeby była tam możliwość komentarzy lub/i wstawienia shautboxa. A i żeby można było dodawać zdjęcia/obrazki.
Acha i mam jeszcze jedną prośbę --> Zna ktoś z was może program do robienia fajnych tabelek, a i nie chodzi mi o WORD czy EXCEL
Z góry dzięki za pomoc

Kalino$ [ Konsul ]
sadzac po tym ze nikt nie dal ci odpowiedzi powiem tylko jedno:
www.google.pl
na pewno znajdziesz;)
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
www.dbv.pl

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Na możesz zrobić bloga w banalnie łatwy sposób, ale nie można zmieniać kolorów tła, czcionek itp itd.
Na można zmieniać dużo więcej, ale zrobienie tam bloga jest trudniejsze niż na MG.
Na możesz zrobić WSZYSTKO po swojemu, ale jest najtrudniej.
Bart! [ Pretorianin ]
ale ona jest chyba płatna??
Kasha_Krk [ Pretorianin ]
> musisz trochę znać html;
> darmowy photoblog, komentarze ale bez shoutboxa;
> darmowy photoblog, jednak mnie rozbudowany od photoblog.pl
Bart! [ Pretorianin ]
A może coś innego????