GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka szlifierka?

12.01.2008
03:34
[1]

niczyj [ Pretorianin ]

Jaka szlifierka?

Poradzcie mi jesli ktoś coś wie na ten temat.

Chcialbym kupić jak najmniejszą , najprostrzą i najtanszą szlifierke + tarcze do cięcia drewna.
Musze koniecznie pociąć niewielką ilość niedużych belek, ale podejrzewam, że coróż będzie mi się to zdarzało więc nie chce ciągle pożyczać.
mozecie mi coś polecić bo zupełnie zielony jestem w tym temacie. zupełnie. może być używana (i najlepiej jakby była bo tańsza)

12.01.2008
04:00
smile
[2]

Mazio [ Mr Offtopic ]

chodzi mi po głowie siekiera

12.01.2008
08:31
[3]

Iceman_87th [ Senator ]

Kątówka do cięcia drewna jest dobra na bardzo krótką metę. Lepiej od razu kupić piłę tarczową do drewna. Za ok 200 zł powinieneś już wybrać coś, co nie będzie zabawką na parę razy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.