GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego polittyka jest gównem...

12.01.2008
02:26
[1]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Dlaczego polittyka jest gównem...

Why...?

12.01.2008
02:30
[2]

Yaca Killer [ Regent ]

Piłeś!

... a co gorsza pewnie w dodatku zapaliłeś.

Apage Satan ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.