GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Je ne regrette rien

12.01.2008
00:15
[1]

maczu [ Generaďż˝ ]

Je ne regrette rien



dobry tekst. może czasem zbyt przekolorowany, ale cały czas prawdziwy. Bo to Polska właśnie...

12.01.2008
00:30
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Gówno, a nie dobry tekst. Prawdziwy to on jest dla autora. Może chciałby posłuchac o rdzennych mieszkańcach Australii i ich teraźniejszym życiu? Na pewno jest lepsze od tego polskiego, prawda? sfrustrowany emigrant pluje na Polskę. Niech sobie pluje. Mam dystans do takich tekstów. Jakbym uwierzył, musiałbym chyba dostosować się do opisywanego życia... ale to mogę zrobić takze w Australii, czy gdziekolwiek indziej, prawda?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.