LECHPoznań [ Centurion ]
Counter-Strike Source Klany No Steam
Szukam klanów które mogły by rozegrać z nami spara.My jesteśmy młodym klanem o nazwie AC
nasz serwer to 62.181.5.5:27048 hasło 123, nazwa jego to Assasins Clan Server. A moje gg to 8076115

Pl@ski [ FlaT ]
A czy przypadkiem No Stream=pirat?
LECHPoznań [ Centurion ]
co masz na myśli pirat
Pl@ski [ FlaT ]
mam na myśli, że no-stream to piracka wersja gry...
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Kup oryginal czlowieku. No Steam ? Idz na grzyby. No steam to :
1) Ludzie ktorych nie stac na 30 zl na konto
2) Ludzie ktorych banuja za czity.
Jestes w tej grupie bo inaczej bys mial oryginal.
To forum jest przeciwko piraceniu wiec albo ogarnij albo idz spac.
Amen

LECHPoznań [ Centurion ]
Powiem wam tak ja mam już zamówionego steam tylko dojdzie do sklepu a mam klan no steam
i szukam klanów do trenowania taktyki. Po co mam przejść z klanem na steam jak każdy mecz w
przegrana wole pograć na no steam i potrenować a mój klan nie czituje w tej sprawie.
LECHPoznań [ Centurion ]
To zagra ktoś z nami