GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter-Strike Source Klany No Steam

11.01.2008
23:20
[1]

LECHPoznań [ Centurion ]

Counter-Strike Source Klany No Steam

Szukam klanów które mogły by rozegrać z nami spara.My jesteśmy młodym klanem o nazwie AC
nasz serwer to 62.181.5.5:27048 hasło 123, nazwa jego to Assasins Clan Server. A moje gg to 8076115

11.01.2008
23:23
smile
[2]

Pl@ski [ FlaT ]

A czy przypadkiem No Stream=pirat?

11.01.2008
23:36
[3]

LECHPoznań [ Centurion ]

co masz na myśli pirat

11.01.2008
23:42
[4]

Pl@ski [ FlaT ]

mam na myśli, że no-stream to piracka wersja gry...

11.01.2008
23:44
[5]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Kup oryginal czlowieku. No Steam ? Idz na grzyby. No steam to :
1) Ludzie ktorych nie stac na 30 zl na konto
2) Ludzie ktorych banuja za czity.

Jestes w tej grupie bo inaczej bys mial oryginal.
To forum jest przeciwko piraceniu wiec albo ogarnij albo idz spac.
Amen

12.01.2008
08:38
smile
[6]

LECHPoznań [ Centurion ]

Powiem wam tak ja mam już zamówionego steam tylko dojdzie do sklepu a mam klan no steam
i szukam klanów do trenowania taktyki. Po co mam przejść z klanem na steam jak każdy mecz w
przegrana wole pograć na no steam i potrenować a mój klan nie czituje w tej sprawie.

13.01.2008
10:15
[7]

LECHPoznań [ Centurion ]

To zagra ktoś z nami

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.