GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobroć nie popłaca ...

11.01.2008
23:00
[1]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Dobroć nie popłaca ...

Wraca gość od kolegii z tej samej wioski ma 300 m do domu jest po małym %. W połowie drogi widzi jak BMW wpada w ogrodzenie sąsiadów, zatrzymuje się chcąc udzielić pomocy. Proszą go o klucz 10 w celu odłączenia akumulatora, jeden z nich w tym czasie dzwoni gdzieś komórką(okazuje się, że na policję). Po kilku minutach są na miejscu, a kolesie z BMW stwierdzają,że gość, który użyczał im klucza zajechał im drogę i musieli uderzyć w ogrodzenie (wcześniej wyczuli od niego alkohol). Błąd gościa polegał na tym,że przyjął mandat . Oczywiście stracił prawo jazdy i za szkody będzie musiał pokryć z własnej kieszeni gdyż OC nie pokrywa strat spowodowanych przez pijanego kierowcę .

Facet załamany, co wy na to ? xD

11.01.2008
23:02
[2]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Trzeba bylo nie jechac po pijaku...

No i takie cos. 300m i trzeba sie samochodem wozic? Daj pan spoookooooj. Dla swietego spokoju trzeba bylo z buta isc...

11.01.2008
23:02
[3]

Taikun. [ NINTENDO ]

Hufakinkersowy murzynek średnio wysmażony raz na jedynkę

11.01.2008
23:02
[4]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Bardzo ciekawa historyjka xD

spoiler start
CZy to twój stary xD || Sory nie mogłem się powstrzymać xD
spoiler stop

11.01.2008
23:03
[5]

Soulcatcher [ end of winter ]

dokładnie, po alkoholu nie siada się za kierownicę

11.01.2008
23:03
[6]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

No kaszana .. po co przyjmował mandat .. w sumie przyznał sie do winy w ten sposób. Bez sensu ...

11.01.2008
23:05
smile
[7]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

300 m i autem? Omg...

11.01.2008
23:05
[8]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Wojduś ===> Może twój ojciec popija, ale mój grama nie łyknie .... Tymbardziej jak siada za kółko ...

11.01.2008
23:05
[9]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Ma byc nam go zal?

11.01.2008
23:07
smile
[10]

darek_dragon [ 42 ]

Już sama jazda po pijanemu była głupotą. Fakt, kolesie z BMW zachowali się niezbyt fair, ale z drugiej strony ciężko im coś zarzucić. Ich czyn można by uzasadnić moralnie. W końcu przyczyniali się do zmniejszenia pijaków na drogach.

11.01.2008
23:07
smile
[11]

Kazio5 [ Konsul ]

Facet załamany, co wy na to ? xD

Dobrze tak draniowi. Teraz może chlać ile wlezie.

11.01.2008
23:08
[12]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

No i ma problem z własnej winy. Jeździsz to nie pij ,pijesz nie jeździj.

11.01.2008
23:08
[13]

frer [ God of Death ]

1. Koleś jest głupi, że jechał po pijaku.
2. Jest głupi, że zatrzymał się jadąc po pijaku, szczególnie, że był już prawie w domu.
3. Jest głupi, że próbował pomagać jak nie było takiej potrzeby. Altruizm rzadko popłaca. Swoją pomoc warto oferować tylko w przypadkach, gdy wiemy, że nie zostanie przyjęta lub niezaproponowanie pomocy będzie gorszym wyjściem.

11.01.2008
23:08
[14]

Kozi89 [ Senator ]

Jazda po alkoholu nie popłaca

11.01.2008
23:10
[15]

Paweł. [ Legionista ]

Bardzo ciężko mi uwierzyć że beemka z tak sama z siebie wpadła w ogrodzenie sąsiadów. Ten pijak pewnie naprawdę jechał zygzakiem :)

11.01.2008
23:36
[16]

HopkinZ [ Legend ]

Abstrahując od głupoty jazdy po pijaku...

...a musi popłacać :-)?

11.01.2008
23:40
[17]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Z jednej strony żal mi go, bo tylko chciał pomóc, ale z drugiej był pijany i ktoś mógł przez niego zginąć...
Taikun - masz swojego murzynka ;p


Dobroć nie popłaca ...  - Chudy The Barbarian
11.01.2008
23:43
smile
[18]

sebul__ [ Chor��y ]

teraz bedzie wiedzial ,zeby nie jezdzic po pijaku

ale go wychu**li haha , jak dziecko ! :D

11.01.2008
23:44
smile
[19]

mateuszek15 [ Pretorianin ]

Mój stary jak raz wypił troszkę to nawet trzystu metrów nie chciał jechać bo wystarczy że by w niego stłukli i już ma kapę

11.01.2008
23:58
smile
[20]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Zmień tytuł wątku na Głupota nie popłaca...

Chudy - ostatni murzynek na forum :(

12.01.2008
00:12
[21]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Morał z tego taki: piłeś nie prowadź

12.01.2008
00:15
[22]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ale gdzie ta dobroc? bo nie kapuje...

12.01.2008
00:23
[23]

Leilong [ STARSCREAM ]

Koleś nie jest bez winy, skoro jechał po wypiciu.

12.01.2008
00:27
[24]

ronn [ moralizator ]

a ja uważam, że jest bez winy, bo gdzie ona jest?

12.01.2008
00:37
[25]

Volk [ Senator ]


A moglo mu na tym odcinku 300m wyjsc jakies dziecko na droge i przez niedostateczny refleks zostalby morderca. Powinien sie cieszyc, ze skonczylo sie tak dobrze.

12.01.2008
00:45
[26]

gromusek [ Street View ]

szkoda ze koles w BMW po alko sie nie zabil ! jednego debila na drogach mniej !

12.01.2008
00:50
[27]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

gromusek - czytanie ze zrozumieniem się kłania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.