Pajak_master [ Pretorianin ]
Zadyma w kantynie
No no no
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Hehe, nieźle to zmontowali ;)

Kazio5 [ Konsul ]
Tak się bawią bogate dzieciaki z Santa Barbara

MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Dobre :) Przypomina mi jak kiedyś bawiłem się z lsmakerem :) Oczywiście nie z takim efektem :)

Loczek [ El Loco Boracho ]
świetne :)
zmudix [ palnik ]
Świetne. :)

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Zajebiste! :D

Aceofbase [ El Mariachi ]
rozwalil mnie ten szturmowiec w roli policjanta ;]

coolerek-89 [ also known as Cool ]
Zajebiste :O Świetnie to zmontowali :D
Vidos [ Legend ]
Ciekawie zrobione, dobre.