MGS_Saladin [ ]
Przegladarka graficzna?
W jakim programie pracuje? :) ze tak ladnie sobie mozna przyblizac?
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
irfan view
edit: w Viscie jest nawet fajny standardowy program
MGS_Saladin [ ]
to jak uruchomic w Irfan taka funkcje ? :) zeby sobie tak ladnie przyblizac dany fragment?
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
a co rozumiesz przez ladnie przyblizac? ;)
i ten program na filmiku to zdecydowanie nie irfan view ;)
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Zapewne chodzi o zoomowanie przy uzyciu dwoch palcow, a nie, ze w ogole mozna ;)...
MGS_Saladin [ ]
to ze mozna zoomowac przy uzyciu dwoch palcow to malo istotne ale to ze mozna dany fragment zoomowac :) no ktos mi powie co to za program? :)
wysiak [ Generaďż˝ ]
Filmik mi nie dziala, ale zapewne to cos napisanego specjalnie pod ten sprzet - caly feature tak czy owak bylby bezuzyteczny przy uzywaniu tylko myszy, czy innego standardowego 'jednopunktowego' manipulatora...
MGS_Saladin [ ]
up
Narmo [ nikt ]
MGS_Saladin --> Tylko że ta firma pokazuje nie możliwości programu, a specjalnego touchpada który zamontowali w tamtym laptopie. To nie jest zwykły touchpad
A co do programu. Sprawdź, czy to nie jest FastStone Image Viewer
Edit: Tak to mniej więcej wygląda -->