GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przegladarka graficzna?

11.01.2008
21:58
[1]

MGS_Saladin [ ]

Przegladarka graficzna?

W jakim programie pracuje? :) ze tak ladnie sobie mozna przyblizac?

11.01.2008
21:58
[2]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

irfan view
edit: w Viscie jest nawet fajny standardowy program

11.01.2008
22:03
[3]

MGS_Saladin [ ]

to jak uruchomic w Irfan taka funkcje ? :) zeby sobie tak ladnie przyblizac dany fragment?

11.01.2008
22:05
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a co rozumiesz przez ladnie przyblizac? ;)
i ten program na filmiku to zdecydowanie nie irfan view ;)

11.01.2008
22:07
[5]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Zapewne chodzi o zoomowanie przy uzyciu dwoch palcow, a nie, ze w ogole mozna ;)...

11.01.2008
22:09
[6]

MGS_Saladin [ ]

to ze mozna zoomowac przy uzyciu dwoch palcow to malo istotne ale to ze mozna dany fragment zoomowac :) no ktos mi powie co to za program? :)

11.01.2008
22:09
[7]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Filmik mi nie dziala, ale zapewne to cos napisanego specjalnie pod ten sprzet - caly feature tak czy owak bylby bezuzyteczny przy uzywaniu tylko myszy, czy innego standardowego 'jednopunktowego' manipulatora...

11.01.2008
22:13
[8]

MGS_Saladin [ ]

wysiak ---> e tam raczej mozliwe przy uzyciu myszki sam zobacz


Przegladarka graficzna? - MGS_Saladin
12.01.2008
06:48
[9]

MGS_Saladin [ ]

up

12.01.2008
07:36
[10]

Narmo [ nikt ]

MGS_Saladin --> Tylko że ta firma pokazuje nie możliwości programu, a specjalnego touchpada który zamontowali w tamtym laptopie. To nie jest zwykły touchpad

A co do programu. Sprawdź, czy to nie jest FastStone Image Viewer

Edit: Tak to mniej więcej wygląda -->


Przegladarka graficzna? - Narmo
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.