gandalf2007 [ Pretorianin ]
motor motor motor motor motor motor motor motor motor motor motor motor
No właśnie ale jakii tu liczą na wasze rozeznanie. Mam do dyspozycji jakieś 3500 zł ma to być motor dobry sprawny żeby na długo wystarczył no i na karte motorowerową. Myślałem nad simsonem tu propozycje Taty. chopper 50 tu moja Bo mimo iż chińczyk to dużo pozytywnego się o nim dowiedziałem i głos fajny patrzcie na youtube pod chopper 50 ładnie wygląda VMax po odblowowaniu to 70-80 a to już coś. Odrazu mówie że skutera nie chce bo nie lubie jak coś bzyczy jak komar(no może że ścigacz) mogą to być motocykle przerejestrowane na 50 z 110 ccm np. Proszę o rade bo do wiosny niedaleko .
Taikun. [ NINTENDO ]
chodzi Ci o motor bo nie zauważyłem żebyś gdzieś to napisał
bles [ Konsul ]
heheh tez slyszalem ze kosmate R6 jest dobre na start.
cfs09 [ Konsul ]
Jeśli interesują cię Simsony, to może coś takiego:
Robcio1222 [ Ubinator ]
A zastanawiałeś się nad enduro? Moim zdaniem jazda po lasku daje dużo więcej frajdy.
Za taką sumę możesz kupić yamahę dt 80,hondę mbx 80.Jeżeli wolisz ścigacza aż do odpalenia to rozglądaj się za suzuki rg 80,hondą nsr.
EspenLund [ Live For Speed ]
gandalf2007 [ Pretorianin ]
ale ja mieszkam w leśniczówce i mam pełen do lasu dostęp drogi mam ładne w sam raz do jeżdżenia więc też nad tym myślę
------>Aceofbase ty to ja ci mogę w dupe wjechać na pełnym gazie arz byś krzyczał z zadowolenia
Adamek22 [ Dr Onan ]
posiadam yamahe dt 80 lc2 i Husqvarna WR 125 wiec jesli interesuje cie enduro to pisz tu postaram sie doradzic