NoBraiN [ Konsul ]
Proszę o ocenę utworów :)
Witam!:)
Jestem ciekaw co myślicie :)
Utwory w klimatach elektronicznych. Więcej nie powiem ;)
Pozdrawiam :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Pierwszy wałek nawet dobry. :)
Dobry Dark Progressive nie jest zły. ;D
NoBraiN [ Konsul ]
meryphillia -> dzieki ;) taki własnie ten numer miał byc.
a odnośnie numeru Celestial Mechanics to jest on również dostępny na składance Soundlab - Leaves. Czyli klimaty takie bardziej chill-outowe ;)

czekers [ Turbojugend ]
O holender. O ile muzyki elektronicznej jako-tako nie trawie, to oba kawałki mnie po prostu rozbiły. I mówie to zupełnie na serio, jakbym słuchał genialnego soundtracku do K-Pax, który to właśnie oba kawałki mi przypominają. Celestical Mechanics już na dysku, a pierwszy utwór się właśnie ciągnie (oczywiście, jeżeli można)
NoBraiN [ Konsul ]
czekers - wielkie dzięki za opinie !:) Odnośnie soundtrack-u z K-pax-a to i mi BARDZO się podoba. Ma w sobie jakąś taką magie... to coś co trudno w słowa uchwycić ;D
A jeżeli lubisz spokojne elektroniczne granie to polecam możliwe, że jeszcze coś wpadnie Tobie w ucho ;)
N|NJA [ Senator ]
Też zgrywam, bo kawał zacnej elektroniki. W sam raz do samochodu.
Czemu poznałem, ze zacna- bo noga sama lekko przytupuje. Bez zbędnej chujowizny, bez głupich dodatków, ktoś wreszcie na tym forum nie mianując się samozwańczo DJem zrobił coś porządnego.
Taikun. [ NINTENDO ]
ooo ... jak mery i Yogh polecają to aż sam ściągnę, mimo że nie moje klimaty
NoBraiN [ Konsul ]
N|NJA -> ze mnie żaden DiDżej ;). Dzięki za opinie. I zgodzę sie, nadają sie do auta. W końcu przetestowałem je na moim 'prawie - fajnym' "kar-ałdio" ;)
Taikun. -> a jak ściągniesz to daj znać co myślisz :)
NoBraiN [ Konsul ]
Witam!:)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pojawił się nowy numer. Tym razem remix - The Editros - Bullet - klimaty breakbeat-owe :)
<- jeżeli chcecie ściągać to wchodzić tutaj !!!
Pozdrawiam !:D