GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o ocenę utworów :)

11.01.2008
16:34
[1]

NoBraiN [ Konsul ]

Proszę o ocenę utworów :)

Witam!:)

Jestem ciekaw co myślicie :)
Utwory w klimatach elektronicznych. Więcej nie powiem ;)



Pozdrawiam :)

11.01.2008
16:39
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pierwszy wałek nawet dobry. :)
Dobry Dark Progressive nie jest zły. ;D

11.01.2008
19:07
[3]

NoBraiN [ Konsul ]

meryphillia -> dzieki ;) taki własnie ten numer miał byc.

a odnośnie numeru Celestial Mechanics to jest on również dostępny na składance Soundlab - Leaves. Czyli klimaty takie bardziej chill-outowe ;)

11.01.2008
19:20
smile
[4]

czekers [ Turbojugend ]

O holender. O ile muzyki elektronicznej jako-tako nie trawie, to oba kawałki mnie po prostu rozbiły. I mówie to zupełnie na serio, jakbym słuchał genialnego soundtracku do K-Pax, który to właśnie oba kawałki mi przypominają. Celestical Mechanics już na dysku, a pierwszy utwór się właśnie ciągnie (oczywiście, jeżeli można)

11.01.2008
19:45
[5]

NoBraiN [ Konsul ]

czekers - wielkie dzięki za opinie !:) Odnośnie soundtrack-u z K-pax-a to i mi BARDZO się podoba. Ma w sobie jakąś taką magie... to coś co trudno w słowa uchwycić ;D
A jeżeli lubisz spokojne elektroniczne granie to polecam możliwe, że jeszcze coś wpadnie Tobie w ucho ;)

11.01.2008
19:50
[6]

N|NJA [ Senator ]

Też zgrywam, bo kawał zacnej elektroniki. W sam raz do samochodu.

Czemu poznałem, ze zacna- bo noga sama lekko przytupuje. Bez zbędnej chujowizny, bez głupich dodatków, ktoś wreszcie na tym forum nie mianując się samozwańczo DJem zrobił coś porządnego.

11.01.2008
19:51
[7]

Taikun. [ NINTENDO ]

ooo ... jak mery i Yogh polecają to aż sam ściągnę, mimo że nie moje klimaty

11.01.2008
20:17
[8]

NoBraiN [ Konsul ]

N|NJA -> ze mnie żaden DiDżej ;). Dzięki za opinie. I zgodzę sie, nadają sie do auta. W końcu przetestowałem je na moim 'prawie - fajnym' "kar-ałdio" ;)

Taikun. -> a jak ściągniesz to daj znać co myślisz :)

12.01.2008
12:06
[9]

NoBraiN [ Konsul ]

Witam!:)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pojawił się nowy numer. Tym razem remix - The Editros - Bullet - klimaty breakbeat-owe :)

<- jeżeli chcecie ściągać to wchodzić tutaj !!!

Pozdrawiam !:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.