GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy

11.01.2008
14:42
[1]

Ar3k94 [ Legionista ]

Pomocy

Znacie jakąś gre typu driver, która poszła by na kompie bez akcelelatora.

11.01.2008
14:58
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Rozumiem,że wymagasz od tej gry aby miała wygląd podobny do Driver'a,a więc ma być w 3D i nie wymagać akceleratora?

Hmmm....

A swoją drogą... jak w dzisiejszych casach można nie mieć akceleracji? Kup jakiegoś "dźefa" np. 2 MX 400 za 20 zł i hulaj :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.