GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

R6 vegas online- Jak to zrobić?

11.01.2008
14:23
smile
[1]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

R6 vegas online- Jak to zrobić?

Mam proble a mianowicie: nie wiem jak zrobic aby grac w rainbow six vegas online. Zawsze jak biore gre wieloosobowa to sie chwile laduje a potem cos pisze ze nie mozna zagrac. Ktos wie jak zrobic aby mozna bylo grac online?

11.01.2008
14:28
[2]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

łup



johy- a gdzie ja odnajde? Masz może jakiegoś linka?

11.01.2008
14:30
smile
[3]

Johy [ Kind Of A Big Deal ]

Też nie mogłem zagrać do czasu zainstalowania najnowszych łatek. Jeśli masz grę z Super$eller to poszukaj specjalnej wersji łatki do wersji PL.

I nie podbijaj wątku po kilku minutach :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.