GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pisownia wyrazu na razie

11.01.2008
13:53
[1]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

pisownia wyrazu na razie

założyłem się z kumplem o krate że na końcu np. rozmowy jak piszemy "na razie" to musi byc odelnie on twierdzi że łączknie "narazie" wygrałem czy przegrałem krate?

11.01.2008
13:54
smile
[2]

Filipeusz [ 25 = 13 ]

Powinno być chyba "Narazie", ale nie chce mi się szukać :P

11.01.2008
13:55
[3]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Wygrałeś.

11.01.2008
13:55
[4]

Vidos [ Legend ]

na razie - tylko tak jest prawidłowo

11.01.2008
13:55
smile
[5]

Łyczek [ Legend ]

Dobra pytanie :) Ja zawsze piszę "na razie" rozłącznie jeśli z kimś się żegnam. Powiedz, że pan z gwiazdką tak mówił, więc wygrałeś :)

11.01.2008
13:55
[6]

Bajt [ Ariakan ]




Gratz.

11.01.2008
13:56
[7]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Wygrałeś Gratulacje

11.01.2008
13:57
[8]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

super ;) teraz tylko dobre piwo wybiore :) dzieki, kto z was bedzie na pikniku to wezme ta krate? ;>

11.01.2008
14:00
[9]

whiter [ Generaďż˝ ]

na razie-tak to się pisze

11.01.2008
14:02
[10]

Vidos [ Legend ]

Dziękujemy i na razie.

11.01.2008
14:12
[11]

kamyk_samuraj [ Senator ]

11.01.2008
14:13
smile
[12]

Nornidian [ Pretorianin ]

Wygrałeś wygrałeś.

11.01.2008
14:40
[13]

Tirane [ Konsul ]

Ja: (14:40)
pa narazie

Infobot: (14:38)
Nie znalazłem podanego słowa w słowniku.
Być może chodziło Ci o zaranie?

1 day-break
2 dawn
3 morning


Ja: (14:40)
pa na razie

Infobot: (14:38)
1 time
2 for the time being
3 so long
4 yet
5 as yet
6 see you later

Infobot potwierdza x)

11.01.2008
15:02
smile
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

To tak bardzej młodzieżowo będzie:

na ra
na rka
??? :D

11.01.2008
15:07
[15]

Hugunumana [ Konsul ]

lepiej razem:) fajnie sie mowi i czyta:P

11.01.2008
15:09
smile
[16]

Mazio [ Mr Offtopic ]

za Nazie - to jest forma popularna wśród polskich konserwatystów

11.01.2008
15:21
[17]

Xaltorun [ No way! ]

Tak przy okazji ja sie zapytam jak sie pisze "bezemnie" (np. idzcie bezemnie) i "odemnie" (np. dostał odemnie prezent)?

11.01.2008
15:23
smile
[18]

Bajt [ Ariakan ]

beze mnie
ode mnie

11.01.2008
15:25
[19]

N|NJA [ Senator ]

Beze mnie
ode mnie

11.01.2008
15:26
[20]

Uno07 [ Senator ]

Ode mnie
Beze mnie

11.01.2008
15:26
smile
[21]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

na razie tak jest prawidlowo

11.01.2008
15:30
smile
[22]

stanson_ [ Szeryf ]

na rka ;)

11.01.2008
15:32
smile
[23]

Xaltorun [ No way! ]

Bajt, Yogh, uno07 -> sank ju!

11.01.2008
15:32
[24]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

sowinskiryjswinski -->Twój kolega ma racje. Niestety przegrałeś.

11.01.2008
15:35
smile
[25]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Czyli popularny zwrot powinien brzmieć "na ra" :)

11.01.2008
15:37
[26]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

Richard_Hamond --> wygrałem, uważaj żeby ktoś z Twojej rodziny nie przegrał swojego życia na 10-lecia.

11.01.2008
22:44
[27]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

:)

11.01.2008
22:59
[28]

Łysack [ Przyjaciel ]

be zemnie
be zeciebie
be zeniego

(by magda) ;)

11.01.2008
23:01
smile
[29]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

na rka

11.01.2008
23:07
smile
[30]

WolverineX [ Legend ]


Łysack [ Mr. Loverman ]

be zemnie
be zeciebie
be zeniego

(by magda) ;)


hehe ;D 0wned hehe ;D
az od strzelilem sobie jaja czytajac to

11.01.2008
23:08
[31]

Bzyk [ Offensive ]

"Na razie nie mam czasu" - pisownia: na razie

"No to narazie!" - pisownia: narazie

Ja to tak widze, może się mylę? To nara :)

12.01.2008
01:34
[32]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

be zemnie rządzi, jak w końcu tamten test się skończył? Be zeMagdy?

12.01.2008
01:44
smile
[33]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Na rka. I dę z jeść be zę.

12.01.2008
02:10
[34]

Yaca Killer [ Regent ]

Be zsęsu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.