sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
pisownia wyrazu na razie
założyłem się z kumplem o krate że na końcu np. rozmowy jak piszemy "na razie" to musi byc odelnie on twierdzi że łączknie "narazie" wygrałem czy przegrałem krate?

Filipeusz [ 25 = 13 ]
Powinno być chyba "Narazie", ale nie chce mi się szukać :P
Gandalf <3 [ Wizard ]
Wygrałeś.
Vidos [ Legend ]
na razie - tylko tak jest prawidłowo

Łyczek [ Legend ]
Dobra pytanie :) Ja zawsze piszę "na razie" rozłącznie jeśli z kimś się żegnam. Powiedz, że pan z gwiazdką tak mówił, więc wygrałeś :)
Bajt [ Ariakan ]
Gratz.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Wygrałeś Gratulacje
sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
super ;) teraz tylko dobre piwo wybiore :) dzieki, kto z was bedzie na pikniku to wezme ta krate? ;>
whiter [ Generaďż˝ ]
na razie-tak to się pisze
Vidos [ Legend ]
Dziękujemy i na razie.
kamyk_samuraj [ Senator ]

Nornidian [ Pretorianin ]
Wygrałeś wygrałeś.
Tirane [ Konsul ]
Ja: (14:40)
pa narazie
Infobot: (14:38)
Nie znalazłem podanego słowa w słowniku.
Być może chodziło Ci o zaranie?
1 day-break
2 dawn
3 morning
Ja: (14:40)
pa na razie
Infobot: (14:38)
1 time
2 for the time being
3 so long
4 yet
5 as yet
6 see you later
Infobot potwierdza x)

Loczek [ El Loco Boracho ]
To tak bardzej młodzieżowo będzie:
na ra
na rka
??? :D
Hugunumana [ Konsul ]
lepiej razem:) fajnie sie mowi i czyta:P

Mazio [ Mr Offtopic ]
za Nazie - to jest forma popularna wśród polskich konserwatystów
Xaltorun [ No way! ]
Tak przy okazji ja sie zapytam jak sie pisze "bezemnie" (np. idzcie bezemnie) i "odemnie" (np. dostał odemnie prezent)?

Bajt [ Ariakan ]
beze mnie
ode mnie
N|NJA [ Senator ]
Beze mnie
ode mnie
Uno07 [ Senator ]
Ode mnie
Beze mnie

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
na razie tak jest prawidlowo

stanson_ [ Szeryf ]
na rka ;)

Xaltorun [ No way! ]
Bajt, Yogh, uno07 -> sank ju!
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
sowinskiryjswinski -->Twój kolega ma racje. Niestety przegrałeś.

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Czyli popularny zwrot powinien brzmieć "na ra" :)
sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
Richard_Hamond --> wygrałem, uważaj żeby ktoś z Twojej rodziny nie przegrał swojego życia na 10-lecia.
sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
:)
Łysack [ Przyjaciel ]
be zemnie
be zeciebie
be zeniego
(by magda) ;)

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
na rka

WolverineX [ Legend ]
Łysack [ Mr. Loverman ]
be zemnie
be zeciebie
be zeniego
(by magda) ;)
hehe ;D 0wned hehe ;D
az od strzelilem sobie jaja czytajac to
Bzyk [ Offensive ]
"Na razie nie mam czasu" - pisownia: na razie
"No to narazie!" - pisownia: narazie
Ja to tak widze, może się mylę? To nara :)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
be zemnie rządzi, jak w końcu tamten test się skończył? Be zeMagdy?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Na rka. I dę z jeść be zę.
Yaca Killer [ Regent ]
Be zsęsu