Wrocławianin [ Konsul ]
Pieśń Polska
Pomóżcie mi,jak się nazywa piosenka polska o refrenie "Na stos rzuciliśmy nasz życia los,na stos,na stos!"
Tak,to to.Dziękuję Ci bardzo!Piękna piosenka;)
monixxx [ Konsul ]
My pierwsza brygada czy coś takiego chyba
Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

alexej [ Piwny Mędrzec ]
Vidos [ Legend ]
Piosenka żołnierska.
My, Pierwsza Brygada
WTF? [ Konsul ]
Pieśń *polska
Przymiotniki pisze się małą literą.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
My Brygada