barejn [ El Magnifico ]
komp nie widzi empetróchy
wsadzam mp3 w usb z przodu kompa i nic sie nie dzieje. zero reakcji kompa. przedwczoraj robiłem formata, do tego czasu wszystko działało jak nalezy. żadnej płyty ze sterownikami czy cos do mp3 nie posiadam. pomoze ktoś?
mycha921 [ Invisible ]
Próbowałeś innych portów ?
Vidos [ Legend ]
Zainstaluj sterowniki od płyty głównej.
wysiak [ Generaďż˝ ]
ZGADUJE, ze windows xp. USB w ogole dziala?
barejn [ El Magnifico ]
Vidos - dzięki. po sprawie.