
TorretoPL [ Junior ]
Snajper
Ej jak w SWACIE 4 mam snajpera to jak zrobic aby on zastrzelil jakiegos kolesia ??? prosze odpisz ktos
- moj gg 9561198
Antemos [ Pretorianin ]
PgUp włączasz okno snajpera, Caps Lock powiększasz, później sterujesz normalnie myszą. Po wykonaniu strzału, Caps Lock i PgUp, by wyłączyć.