GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Snajper

11.01.2008
12:23
smile
[1]

TorretoPL [ Junior ]

Snajper

Ej jak w SWACIE 4 mam snajpera to jak zrobic aby on zastrzelil jakiegos kolesia ??? prosze odpisz ktos
- moj gg 9561198

11.01.2008
12:37
[2]

Antemos [ Pretorianin ]

PgUp włączasz okno snajpera, Caps Lock powiększasz, później sterujesz normalnie myszą. Po wykonaniu strzału, Caps Lock i PgUp, by wyłączyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.