
glen dżonson [ mistrz IBF ]
Niemieckie Ślizgacze
nasi wszechmądralscy sąsiedzi muszą mieć wszystko najlepsze:auta,sport itd...
ale zastanawia mnie jedno:
dlaczego kuchnia,tyle oni produkują filmów dla dorosłych ?
przecież z reguły niemki są paskudne
wpiszczie sobie w RD albo YP to zobaczycie ile tego wyskoczy (wpisać german)
nie wiem może mają jakieś ulgi na produkcję takch filmów ?
pablo397 [ sport addicted ]
ale masz problemy...
moze wlasnie dlatego, ze niemki sa takie brzydkie?
taki narod. rownie dobrze oni moga debatowac czemu w polsce tyle sie wodki pije a we wloszech jada makaronu...
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
przez tew filmy takie są