GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niemieckie Ślizgacze

11.01.2008
11:55
smile
[1]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

Niemieckie Ślizgacze

nasi wszechmądralscy sąsiedzi muszą mieć wszystko najlepsze:auta,sport itd...
ale zastanawia mnie jedno:
dlaczego kuchnia,tyle oni produkują filmów dla dorosłych ?
przecież z reguły niemki są paskudne
wpiszczie sobie w RD albo YP to zobaczycie ile tego wyskoczy (wpisać german)
nie wiem może mają jakieś ulgi na produkcję takch filmów ?

11.01.2008
11:56
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

ale masz problemy...

moze wlasnie dlatego, ze niemki sa takie brzydkie?

taki narod. rownie dobrze oni moga debatowac czemu w polsce tyle sie wodki pije a we wloszech jada makaronu...

11.01.2008
13:23
[3]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

przez tew filmy takie są

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.