GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znikające ikonki??

11.01.2008
10:16
smile
[1]

Credenz [ Centurion ]

Znikające ikonki??

Witam, posiadam Nokie 6020 i mam z nią dziwny problem - znikają mi ikonki w menu (najpierw zniknęły 3 potem znowu 3 aż została tylko jedna). Co może się dziać??

11.01.2008
10:27
[2]

Vidos [ Legend ]

Prawdopodobnie pada soft, wgraj nowy albo zanieś do serwisu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.