Tuix [ Centurion ]
Jak zowie się ten utwór...
Co w czasie wojny o niepogległość grał zawsze koleś z bębnem i fletem ? :d
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Yankee Doodle.
Yyyy, to chyba nie to :o