niczyj [ Pretorianin ]
[Muzyka] Miazga !
Dlaczego my nie mamy takich zespołów :(

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Fire in the hole! :D
bikero [ -bitpie- ]
OMG
wolkov [ |Drummer| ]
Nowyj, nowyj, nowyj, nowyj god...juz wiem skad czerpali inspiracje Backstreet Boys, Nsync, itp. Kult nadszedl z Rosji.
N|NJA [ Senator ]
To ma... rok? Conajmniej :)
Luzer [ Music Addict ]
Musial z nimi pracowac sztab profesjonalnych stylistow i choreografow, mocne.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Faktycznie ma już swój czas - To było chyba nagrywane na sylwestra w 2006-ym : )
Aczkolwiek zabójcze : )
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
za*ebiste
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
superowa muza

glen dżonson [ mistrz IBF ]
było było oby tylko raz
wpada w ucho
Vidos [ Legend ]
Zapewniam cię że mamy takie zespoły, chociaż by te które leciały na polsacie w niedzielę ok. godz. 10:00 w latach dziewięćdziesiątych, pewnie tego nie pamiętasz.
Taikun. [ NINTENDO ]
To ma... rok? Conajmniej :)
chyba nawet więcej :/
Kumavan [ Bad to the bone ]
Yahhh... po co przypominać takie pierdoły.
barteqq [ world in conflict ]
bylo