Mul Bagienny [ Konsul ]
Bateria z kamery lepiej jak jest rozladowana czy naladowana...
w okresie w ktorym dlugo nie bedzie sie jej uzywac np. pare tygodni, miesiecy?
wysiak [ Generaďż˝ ]
Naladowana, rozladowanie do zera (a lezaca nieuzywana bateria powoli traci ladunek) moze baterie kompletnie zniszczyc.
radosh [ Major Enterprise Edition ]
Jesli jest to bateria Li-ion zaleca sie jest przechowywanie w stanie naladowania 40% w lodowce, przed uzyciem powinna byc umieszczona w temperaturze pokojowej na 24h
<--
Tak przechowywalem swoja baterie od laptopa przez 5 miesiecy i stracila na pojemnosci 1-2%