GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bateria z kamery lepiej jak jest rozladowana czy naladowana...

11.01.2008
01:16
[1]

Mul Bagienny [ Konsul ]

Bateria z kamery lepiej jak jest rozladowana czy naladowana...

w okresie w ktorym dlugo nie bedzie sie jej uzywac np. pare tygodni, miesiecy?

11.01.2008
01:17
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Naladowana, rozladowanie do zera (a lezaca nieuzywana bateria powoli traci ladunek) moze baterie kompletnie zniszczyc.

11.01.2008
01:30
[3]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Jesli jest to bateria Li-ion zaleca sie jest przechowywanie w stanie naladowania 40% w lodowce, przed uzyciem powinna byc umieszczona w temperaturze pokojowej na 24h

<--

Tak przechowywalem swoja baterie od laptopa przez 5 miesiecy i stracila na pojemnosci 1-2%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.