GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tapeta

11.01.2008
00:15
[1]

aliment [ Haraszo ]

Tapeta

Witam, czy któryś z GOLowiczów może mi pomóc w poszukiwaniach tapety tygrysa, który wskoczył do wody? Takie podwodne zdjęcie, być może fotomontaż, nie znam się na tym. Ujęcie frontalne.

11.01.2008
00:16
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

11.01.2008
00:17
[3]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]


Tapeta - dr. Acula
11.01.2008
00:18
[4]

aliment [ Haraszo ]

To było coś podobnego do 3 i 4 obrazka z wyników wyszukiwania. I w o wiele wyższej rozdzielczości.

11.01.2008
00:20
[5]

Vidos [ Legend ]


11.01.2008
00:23
[6]

aliment [ Haraszo ]

Heh, naprawdę wpadłem na to, by poszukać w ten sposób, ale jak sami widzicie, nie ma tak łatwo. Chodzi mi właśnie o zdjęcie, które zapodał dr. Acula, tyle że w większej rozdzielczości.

11.01.2008
00:28
[7]

Vidos [ Legend ]

->


Tapeta - Vidos
11.01.2008
00:30
[8]

aliment [ Haraszo ]

Heh i w lepszej jakości niż u Vidosa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.