
Shirue [ Konsul ]
Problem z Tunerem
Kupiłem nowy tunner TV i mam z nim problem bo jak wsadze go do kompa to podczas wczytywania windowsa pasek sie zatrzymuje i nie rusza dalej, a po wyjeciu karty wszystko dziala jak powinno...
Co jest tu nie tak ?? Bo nie wiem czy to wina karty czy nie
Karta to : Hauppauge WinTV-PVR-150 MCE
Shirue [ Konsul ]
^up
maciek_ssi [ EURO-Fieber ]
Próbowałeś uruchomić w innym slocie?
radosh [ Major Enterprise Edition ]
1) zmien slot pci
2) sprobuj uruchomic w trybie awaryjnym
Shirue [ Konsul ]
Nie ma takiej mozliwosci zeby przelozyc do innego slota bo moj drogi slot jest zajety przez chlodzenie do karty:/
maciek_ssi [ EURO-Fieber ]
Czyli masz dwa sloty PCI?
Ech, te dzisiejsze płyty główne...
Shirue [ Konsul ]
tak dwa sloty ale niestety mam tylko jeden wolny a w nim nie dziala:/
i nie wiem co mam z tym teraz zrobic najwyrazniej bede musial zwrocic sprzet :/
Shirue [ Konsul ]
^up
Shirue [ Konsul ]
^up
PanSmok [ Konsul ]
jedyne co moge poradzic przy tak malej ilosci slotow - to sproboj wlozyc karte do innego kompa. jezeli tam tez nie ruszy - to sprawa jest jasna