GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Tunerem

11.01.2008
00:13
smile
[1]

Shirue [ Konsul ]

Problem z Tunerem

Kupiłem nowy tunner TV i mam z nim problem bo jak wsadze go do kompa to podczas wczytywania windowsa pasek sie zatrzymuje i nie rusza dalej, a po wyjeciu karty wszystko dziala jak powinno...
Co jest tu nie tak ?? Bo nie wiem czy to wina karty czy nie
Karta to : Hauppauge WinTV-PVR-150 MCE

11.01.2008
01:01
[2]

Shirue [ Konsul ]

^up

11.01.2008
01:07
[3]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

Próbowałeś uruchomić w innym slocie?

11.01.2008
01:09
[4]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

1) zmien slot pci
2) sprobuj uruchomic w trybie awaryjnym

11.01.2008
01:28
[5]

Shirue [ Konsul ]

Nie ma takiej mozliwosci zeby przelozyc do innego slota bo moj drogi slot jest zajety przez chlodzenie do karty:/

11.01.2008
01:38
[6]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

Czyli masz dwa sloty PCI?

Ech, te dzisiejsze płyty główne...

11.01.2008
01:41
[7]

Shirue [ Konsul ]

tak dwa sloty ale niestety mam tylko jeden wolny a w nim nie dziala:/
i nie wiem co mam z tym teraz zrobic najwyrazniej bede musial zwrocic sprzet :/

11.01.2008
07:50
[8]

Shirue [ Konsul ]

^up

11.01.2008
11:29
[9]

Shirue [ Konsul ]

^up

11.01.2008
11:40
[10]

PanSmok [ Konsul ]

jedyne co moge poradzic przy tak malej ilosci slotow - to sproboj wlozyc karte do innego kompa. jezeli tam tez nie ruszy - to sprawa jest jasna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.