
Kasha_Krk [ Pretorianin ]
Alternatywa dla Nasza-Klasa
- co o tym sądzicie xD ? w końcu coś sensownie chodzi :)
martusi_a [ Celestial ]
Portal dla ludzi z przeszłością. :D Doskonale ujęte.
bikero [ -bitpie- ]
ooo moj kumpel
novi.. [ Generaďż˝ ]
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
ojaaaaa
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
dobre :)

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
niezłe

Igierr [ Isilven ]
Ludzie się nudzą...

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Moja mama się uśmiała :)

monixxx [ Konsul ]
Nie w godzinach pracy proszę, bo dziwnie wygląda jak chichotam za monitorem.
naczelnicy-wychowawcy i klawisze zawsze uśmiechnięci no leżę

promyczek303 [ sunshine ]
xD
caramucho [ Pretorianin ]

Reavek [ Tukan ]

caramucho [ Pretorianin ]
Reavek ---> to coś bardziej w stylu
z portalem wspólnego ma tylko adres
Reavek [ Tukan ]
caramucho - oj, mylisz sie, zwróć uwagę na pewien szczegół w adresie '-' ;)

Garbizaur [ Legend ]
Padłem...