Galahad_mayor [ Konsul ]
kobiety i samochody :D
mam nadzieje ze nie bylo

beowulff [ X ]
beowulff [ X ]
sory za dwa posty lol ->

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Ja tam wolę takie połączenie -->
Ale filmik pierwsza klasa :D
bikero [ -bitpie- ]
no coz . . przykra sprawa

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
dobry filmik
Łysack [ Przyjaciel ]
co tam filmik.. dobry eLJot :)
gdyby jeszcze zdjęcie było w jakimś browarze z widokiem na stadion lub telewizorem byłoby idealnie:)

Kłosiu [ Senator ]
Jezeli uwazacie ze pierwszy filmik jest smieszny to to zobaczcie :D
hehe link :

MasterDD [ :-D ]
hehehehehehehehhehehehehehehe :DDD
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
widziałem ale nadal śmieszne hahahahah

glen dżonson [ mistrz IBF ]
mnie to nie śmieszy ,tylko jak widze te ich zręczność i wyczucie to mnie krew zalewa i miałbym ochote im sprzedać z kolana w głowe.
skoro taki pustak nie umi takim małym autem wyjechać to jak ono się zachowa w niebezpiecznej sytuacji drogowej ?...

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jezu, jak patrze na takie kobiety to poprostu mnie krew zalewa, i gdybym mógł to pewnie bym takiej
kobiecie zrobił coś złego. Ten film wcale mnie nie śmieszy.

monixxx [ Konsul ]
Przeraża mnie to, że kiedyś mogę parkować obok takiej jednej, a w pobliżu akurat braknie 3 dobrych koleżanek...