GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kobiety i samochody :D

10.01.2008
22:39
[1]

Galahad_mayor [ Konsul ]

kobiety i samochody :D

mam nadzieje ze nie bylo

10.01.2008
22:43
smile
[2]

beowulff [ X ]

10.01.2008
22:50
[3]

beowulff [ X ]

sory za dwa posty lol ->

10.01.2008
23:37
smile
[4]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Ja tam wolę takie połączenie -->

Ale filmik pierwsza klasa :D


kobiety i samochody :D - eLJot
10.01.2008
23:41
[5]

bikero [ -bitpie- ]

no coz . . przykra sprawa

10.01.2008
23:47
smile
[6]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

dobry filmik

11.01.2008
00:07
[7]

Łysack [ Przyjaciel ]

co tam filmik.. dobry eLJot :)

gdyby jeszcze zdjęcie było w jakimś browarze z widokiem na stadion lub telewizorem byłoby idealnie:)

11.01.2008
00:49
smile
[8]

Kłosiu [ Senator ]

Jezeli uwazacie ze pierwszy filmik jest smieszny to to zobaczcie :D

hehe link :

11.01.2008
03:20
smile
[9]

MasterDD [ :-D ]

hehehehehehehehhehehehehehehe :DDD

11.01.2008
08:49
[10]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

widziałem ale nadal śmieszne hahahahah

11.01.2008
08:58
smile
[11]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

mnie to nie śmieszy ,tylko jak widze te ich zręczność i wyczucie to mnie krew zalewa i miałbym ochote im sprzedać z kolana w głowe.
skoro taki pustak nie umi takim małym autem wyjechać to jak ono się zachowa w niebezpiecznej sytuacji drogowej ?...

11.01.2008
09:03
smile
[12]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Jezu, jak patrze na takie kobiety to poprostu mnie krew zalewa, i gdybym mógł to pewnie bym takiej
kobiecie zrobił coś złego. Ten film wcale mnie nie śmieszy.

11.01.2008
09:03
smile
[13]

monixxx [ Konsul ]

Przeraża mnie to, że kiedyś mogę parkować obok takiej jednej, a w pobliżu akurat braknie 3 dobrych koleżanek...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.