PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Wycena komputera
Witam
Ile coś takiego było by warte:
Pentium 4 530 3,00GHz (rdzeń Prescott)
Asus P5P800S
2x265MB DDR 400MHz (Elixsir)
Ati Radeon 9550 256/128 (Palit)
Nagrywarka DVD LG GSA-4163BBU
Zasilacz 350W (Gigabajt)
stacja dyskietek
Obudowa-jakaś... (chyba Tracer Libra Tro-626)
Obojętnie czy w całości, czy na części. Pewnie będę sprzedawał na Allegro.

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
^pomocna strona
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Zapomniałem o dysku: Seagate Barracuda 120GB 8MB cache
Mati-> patrzyłem na allegro, ale ceny są strasznie zróżnicowane...
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
ugrz!!
może jednak ktoś pomoże?
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Jakieś 400-500zł.