GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista pytanie ?

10.01.2008
22:07
[1]

twoja staragoli [ Legionista ]

Vista pytanie ?

Elo chciałem was sie zapytać czy opłaca mi się na ten komp w sygnaturce instalować viste ?
czy 2x 8800 gt wystarczy na gry na tym systemie ???

10.01.2008
22:08
[2]

zmudix [ palnik ]

1. Tak.
2. Tak.

10.01.2008
22:11
[3]

twoja staragoli [ Legionista ]

a z samą 8600 gts opłaca się ?

10.01.2008
22:12
[4]

szczupasia [ Centurion ]

Do gry - nie.

11.01.2008
11:11
smile
[5]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Opłaca sie. Gierki powinny ci normalnie chodzic.

Tu masz gierki które chodza na Viście:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6140125

11.01.2008
11:20
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

ROTFL.
Nie patrz w tego linka. Pokażcie mi grę, która na Vista nie chodzi.

Wracając do pytań:
1. Tak
2. Tak

11.01.2008
11:22
[7]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Jak juz komus linki do szczescia potrzebne, to ten bedzie lepszy..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.