twoja staragoli [ Legionista ]
Vista pytanie ?
Elo chciałem was sie zapytać czy opłaca mi się na ten komp w sygnaturce instalować viste ?
czy 2x 8800 gt wystarczy na gry na tym systemie ???
zmudix [ palnik ]
1. Tak.
2. Tak.
twoja staragoli [ Legionista ]
a z samą 8600 gts opłaca się ?
szczupasia [ Centurion ]
Do gry - nie.

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Opłaca sie. Gierki powinny ci normalnie chodzic.
Tu masz gierki które chodza na Viście:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6140125
legrooch [ MPO Squad Member ]
ROTFL.
Nie patrz w tego linka. Pokażcie mi grę, która na Vista nie chodzi.
Wracając do pytań:
1. Tak
2. Tak
wysiak [ Generaďż˝ ]
Jak juz komus linki do szczescia potrzebne, to ten bedzie lepszy..