GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Śmieszna sytuacja z Panią z banku

10.01.2008
22:03
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Śmieszna sytuacja z Panią z banku

Mój stary prowadzi jednoosobową ( jak na razie ) firme ( produkuje pudełka tekturowe )
Dzwoni dzisja do niego Pani z BPH i mówi że nam przedstawić oferte na prowadzenie konta u nich w banku.
Produkuje sie i produkuje , mój tata przerywa : ale ja już mam konto.
Pani z banku: To przedstawie Panu oferte z naszego banku - na pewno bedzie tańsza
Tata: Ale ja mam w mBanku....
PzBPH: aha, to jednak lepsza nie będzie.. Do widzenia ;D

sami wiedzą że nie mają szans z kontami za darmo ... ;D
Mój tata tez ma zreszta to konto dzieki mnie bo zalozylem sobie izzy konto a on zpbaczyl ze za darmo jest firmowe i tez sobie zalozyl ;D ( sprzedaje dużo przez internet)

Co wy na to?

10.01.2008
22:04
[2]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Zabawna sytuacja :) różne przypadki chodzą po tym świecie :D

10.01.2008
22:05
smile
[3]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Heh, BPH bedac najdrozszym bankiem w Polsce w gruncie rzeczy w kazdej sytuacji moze powiedziec, ze ich oferta w takim razie nie bedzie lepsza :)

10.01.2008
22:05
smile
[4]

albz74 [ Legend ]

panienka z głową na karku, nie chciała tracić czasu bo jej nie za gadanie płacą tylko za liczbę zdobytych klientów

10.01.2008
22:09
smile
[5]

siekator [ Król Rybak ]

hehe :D

10.01.2008
22:12
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

Nieźle :)

Swoją drogą jaki jest miesięczny koszt utrzymania konta w BPH ?

10.01.2008
22:16
[7]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

nie wiem ale na pewno kilkanaście złoych a w bmanku 0zł za prowadzenie 0zł za założenie i 1zł za przelew ( konto firmowe )

10.01.2008
22:50
[8]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Fett -> podstawowe firmowe 60 PLN miesiecznie

10.01.2008
22:57
[9]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Fajnie, ze nie chciala Twojego taty dluzej meczyc i dosc fajnie z tego wybrnela :D Rozbawiło mnie :)

10.01.2008
23:00
[10]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

nadaje sie na scenariusz do reklamy

10.01.2008
23:15
smile
[11]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

jakieś 2-3 lata temu PRZYSZEDŁ do mnie konsultant z PEKAO SA żeby mi konto zaproponować - bodajże 100zł miesięcznie +300zł home banking, jak mu powiedziałem, że w mBanku mam konto firmowe za darmo, to się tylko uśmiechnął i kulturalnie pożegnał, nawet nie pisnął :) trochę mi go żal się zrobiło...

10.01.2008
23:15
[12]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Pudełka tekturowe produkuje? A gdzie??

11.01.2008
06:19
[13]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

W Drzewicy, 15 km od Opoczna

11.01.2008
07:04
[14]

Toolism [ GameDev ]

fajnie;) tylko że BPH już nie istnieje;)

11.01.2008
07:26
smile
[15]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

hehehe nie ma to jak szczera odpowiedź. ;D

11.01.2008
10:43
[16]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Niestety mBank prowadzi konta firmowe tylko dla jednoosobowych działalności itp. mniejszych firm. Na spółkę z o.o. już się konta u nich nie założy. Podobnie w Inteligo, więc tutaj niestety zostają tylko molochy w których konto kosztuje kilkadziesiąt złotych, za wpłatę środków pobierają 0,4% itd. W ogóle o kontach firmowych można długo rozprawiać, ale warto to skrócić i opisać jednym słowem: porażka.

11.01.2008
11:14
[17]

neXus [ Fallen Angel ]

BPH istnieje zale głównie zajmuje sie klientami businessowymi i ew co bogatszymi indywidualnymi... Natomiast wszystkie oddziały, które obsługiwały klientów indywidualnych, zostały wcielone do PKO S.A. Dlatego też w najbliższym czasie zmieniam bank

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.