GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jaki sposób usunąć ikonki po prawej z paska zadań ?

10.01.2008
21:55
smile
[1]

polak111 [ T42 ]

W jaki sposób usunąć ikonki po prawej z paska zadań ?

Tak jak w temacie ^^

edit: Oczywiście, aby pogram nadal chodził.

10.01.2008
21:59
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Te ikonki po prawej to programy uruchamiające się ze startem. Nie wystarczy jak je schowasz?


W jaki sposób usunąć ikonki po prawej z paska zadań ? - mirencjum
10.01.2008
22:02
[3]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Klikasz po prawej na pasku prawym -> właściwości -> dostosuj i tam masz liste i wystarczy że wszystkie pochowasz. Potem tylko OK. Też miałem ten problem i sam go rozwiązałem. Nie z każdym problemem trzeba sie zwracać na forum :) trzeba próbować :)

11.01.2008
00:10
[4]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

niby msconfig potrafi je powyrzucać, ale mi one wracają.

uruchom ->msconfig

11.01.2008
00:13
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

zależy które ... ewentualnie CCleaner sprawdźcie program
tam można usuwać programy i nie wracają

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.