
polak111 [ T42 ]
W jaki sposób usunąć ikonki po prawej z paska zadań ?
Tak jak w temacie ^^
edit: Oczywiście, aby pogram nadal chodził.
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
Klikasz po prawej na pasku prawym -> właściwości -> dostosuj i tam masz liste i wystarczy że wszystkie pochowasz. Potem tylko OK. Też miałem ten problem i sam go rozwiązałem. Nie z każdym problemem trzeba sie zwracać na forum :) trzeba próbować :)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
niby msconfig potrafi je powyrzucać, ale mi one wracają.
uruchom ->msconfig
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
zależy które ... ewentualnie CCleaner sprawdźcie program
tam można usuwać programy i nie wracają