.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Play - abonament
Witam. podpisałem miesiąc temu w play'u abonament za 30zł no i teraz gdy zadzwonie na *101# to wyświetla mi że saldo niezapłaconych faktur.....105zł. no i teraz nie wiem skad taka kwota. Wiem że nie wydałem nic poza abonamentem a o opłacie 50zł za aktywacji tez pamiętam. więc rachunek powinien wynosić 80zł a nie 105zł. możecie mi to jakoś wytłumaczyć?
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
up
pr0_gamer [ Konsul ]
Pójdź do punktu obsługi klienta i się zapytaj. Wydaje mi się, że wszystkie połączenia powinny się znajdować na billingu, być może niektóre były droższe niż myślałeś.
gacek [ FISHKI dot NET ]
Zawsze biorą za abonament z góry za kolejny miesiąc
Rutinho [ Centurion ]
Tak jak powiedzial <pr0_gamer> powinienes udac sie do PUNKTU OBSLUGI KLIENTA....a jak to nic nie da to moze wzioles jakas taryfe nowa ...!!!Niewiem bo niejestem z PLAYA!!!Jest to nowa firma wiec niewiem o niej za duzo ....
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
tylko że jeżeli brali by za 2 miesiąc z góry to zapłaciłbym 50zł - aktywacja+ 30zł abo.+30zł abo. = 110zł. A mi pisze ze mam zapłacić 108,80zł
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Moja siostra ma abonament 30 zł, a pierwszy rachunek dostała rachunek 84, mimo, iż go nie przekroczyła. Podobno ten pierwszy rachunek zawsze jest dziwny :)