GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka płyta pod AM2 około 150 zł, 4xDDR2, PCIE, grafika??

10.01.2008
19:03
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Jaka płyta pod AM2 około 150 zł, 4xDDR2, PCIE, grafika??

Mam zamiar kupić ( najepiej jeszcze dzisiaj) płyte pod AM2 na allegro.
Oto moje "wymagania"
Płyta musi mieć :
4 sloty DDR2
Wolny slot PCIE
Zintegrowaną grafike

DO około 150 żl ( jak bedzie to Gigabyte to może być troche droższa)
Co mi doradzicie?

10.01.2008
19:11
smile
[2]

SanthiX [ Almost Saint ]

Gigabyte GA-M61SME-S2
ASRock ALIVENF6G-VSTA

aha i ten gigabyte ma tylko 2xddr2

Faktycznie, nie zauważyłem :P

10.01.2008
19:13
[3]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

dzięki właśnie tak myśle nad ta od asrocka,
aha i ten gigabyte ma tylko 2xddr2

i jeszcze jeśli można to od razu z linkami ;D

10.01.2008
19:14
smile
[4]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

za 150 zł to możesz kupić szmelc nie płytę główną - więc co byś nie kupił i tak będzie tak samo;)

10.01.2008
19:16
[5]

Bart2233 [ Konsul ]

Czy ja wiem Asrocki takie złe nie są ale rewelacji się nie spodziewaj.
Zresztą interesują cię Athlony więc w podkręcanie bawić się nie będziesz.

10.01.2008
19:22
[6]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]



Jak na razie myśle o tej w/w bo spełnia wszystkie moje wymagania, co o niej sądzicie? Nie będie "wąskim" gardłem mojego przyszlego kompa ( proc X2, 4GB RAM, karta cuś X1600 - 1950 )??

10.01.2008
19:24
[7]

yeef [ Pretorianin ]

Bart2233 -- co ma znaczyĆ "w podkręcanie bawi się nie będziesz"? Niby że Athlon nie daje się podkręca?? pfff buhahaha spójrz w moją sygnaturkę XD mój procesor kręci się na 4,2 z palcem w dupie. Samo podkręcanie nie zależy tylko od procka!
Ale ludzie lubią w błąd wprowadza innych swoją niewiedzą.......

10.01.2008
19:26
smile
[8]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

rzeczywiście athlony kręcą sie mniej niż C2D ale to nie znaczy że nie bede krecil, chociaz...... jak sobie kupie procka np X2 4000 to nie bede czul takiej potrzeby po przesiadce z 2800+ ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.