GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Carmageddon III problem xD

10.01.2008
19:00
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

Carmageddon III problem xD

Mam litlle problem a mianowicie mam juz 167000 złotych czy czego tam i nie wiem gdzie jest tryb kupowania wozów moze ktoś powiedzieć jak??
Chodzi mi o podanie sposobu
Menu>>>>Cos>>>>Cos xD

10.01.2008
19:11
[2]

eXtreme86 [ Konsul ]

Dawwwwno w to grałem ale z tego co pamiętam to samochód możesz kupić po każdym wygranym wyścigu i chyba tylko te samochody, które udało Ci się zniszczyć na trasie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.