Ekologok [ Pretorianin ]
Carmageddon III problem xD
Mam litlle problem a mianowicie mam juz 167000 złotych czy czego tam i nie wiem gdzie jest tryb kupowania wozów moze ktoś powiedzieć jak??
Chodzi mi o podanie sposobu
Menu>>>>Cos>>>>Cos xD
eXtreme86 [ Konsul ]
Dawwwwno w to grałem ale z tego co pamiętam to samochód możesz kupić po każdym wygranym wyścigu i chyba tylko te samochody, które udało Ci się zniszczyć na trasie.