
Ekologok [ Pretorianin ]
pudelek.pl :/
Zapewne każdy z was zna portal pudelek.Wkurza mnie to ze piszą jakieś badziewia ostatnio np: Mroczek spadł na twarz.No mnie to wkurza a was???
Narmo [ nikt ]
To nie czytaj. Jezu.
Ekologok [ Pretorianin ]
NAJNOWSZE :/ najnieciekawesze informacje grrrrr
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Eeee.... ale po kiego to czytasz skoro Ci nie pasuje ten portal??
Zajżałem tam dwa razy - raz kiedy przyszedła do mnie jakiś spam na pocztę,drugi kiedy ktoś miał w opisie na gadu tą stronę z jakimś artykułem.
Wszedłem,rzuciłem okiem potem prawie pawia.Od tego czasu tam nie zaglądam.
Narmo [ nikt ]
Ja na pocztę wchodzę przez i nie muszę oglądać tego typu rzeczy.

Pensar [ Konsul ]
Z kim się nie rozmawia to tam nie zagląda, a Pudelek kręci więcej odsłon niż wszystkie serwisy O2 razem wzięte;)
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Mroczek spadł na twarz.No mnie to wkurza a was???
Mnie też to wkurza bo został jeszcze jeden z braci ksero
pr0_gamer [ Konsul ]
Czegoś tu nie rozumiem, jeżeli portal ci nie odpowiada, to po prostu na niego nie zaglądaj.

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
ale trzeba mroczkowi przyznać, że glebę zaliczył wzorową na czoło:)
N|NJA [ Senator ]
zbm-> A to ten starszy o cztery minuty, czy młodszy? Bo ja juz nie wiem :)
W ciagu 30 minut nagle urodziło się wątków o dodzie, frytce i pudelku. Co was tak nagle naszło, drogie dzieci?
Narmo [ nikt ]
Yogh --> Bo odpowiednie artykuły na pudelku się pewnie pojawiły ;)

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
To moja strona domowa.