GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zwrot za internet?

10.01.2008
18:17
[1]

panq85 [ Centurion ]

zwrot za internet?

czy przy rozliczaniu się z ZUSem jest jeszcze możliwośc odliczenia sobie internetu??? i jaki jest to procent???
dla przykładu mam neostrade 512 i płace 84zł/miesiąc (z VAT)

10.01.2008
18:30
[2]

panq85 [ Centurion ]

może jednak ktoś mi pomoże???

10.01.2008
18:36
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Czyżby o to Ci chodzi?

10.01.2008
18:46
[4]

panq85 [ Centurion ]

dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.