panq85 [ Centurion ]
zwrot za internet?
czy przy rozliczaniu się z ZUSem jest jeszcze możliwośc odliczenia sobie internetu??? i jaki jest to procent???
dla przykładu mam neostrade 512 i płace 84zł/miesiąc (z VAT)
panq85 [ Centurion ]
może jednak ktoś mi pomoże???
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Czyżby o to Ci chodzi?
panq85 [ Centurion ]
dzieki