Anima [ Pretorianin ]
Suicide Circle - electro/industrial
Witam,
już kiedyś zakładałem podobny wątek, ale nie mogę go znaleźć...
Na prośbę Andy'ego, wrzucam info raz jeszcze.
---------
Muzyka, którą tworzy Suicide Circle to połączenie hipnotycznego i mrocznego klimatu z industrialem.
W tej chwili dostępne są dwa dema z 2006 i 2007 roku.
Posłuchać SC, jak i ściągnąć muzę, możecie na :
Wkrótce ruszy oficjalna strona projektu.
----
I taka mała prośba - jeśli się Wam SC podoba, przekażcie info dalej...
Komentarze, które tutaj zamieścicie przekażę Andy'emu jak się spotkamy (czyli pewnie w ten piątek).
Dziękuję!

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Kiedyś słyszałem parę kompozycji i bardzo mi sie podobały, ale niw widziałem dla nich żadnego zastosowania. ;P
Teraz widzę, że przy 140/141 BPM pięknie będą się kręciły z wałkami Xyla czy Xenomorpha. ;D
Rezultat wrzucę kiedyś. :)
Anima [ Pretorianin ]
Dzięki. Jasne, wrzucaj :)
Jeśli chcesz numery w lepszej jakości, daj znać.
Anima [ Pretorianin ]
Prośba do wszystkich, którzy zajmują się organizowaniem imprez w klimatach electro lub grają muzę na takowych - jeśli chcecie i możecie puszczać SC, dajcie znać na suicide_circle(malpa)andy-blakk.org
Andy wyśle Wam płytę audio.
Emill_ver2 [ Pretorianin ]
zgloscie sie do klubu Inqbator w Katowicach - jeden z najlepszych klubow w tym miescie, bywam tam niemal co tydzien (jako klubowicz ;) ) bardzo czesto sa tam wlasnie organizowane imprezy electro (chociazby cykliczna electroshock), moze ktos tam sie wami zaintreresuje, chetnie uslyszalbym jakas produkcje SC na takiej imprezce :)
edit: zapomnialem linka:
Anima [ Pretorianin ]
Dzięki, przekażę.
Ja z SC nie mam nic wspólnego - tylko spełniam koleżeńską przysługę i wklejam info... :)
Micronus [ Centurion ]
Nizłe kawałki, ostatnio eksploruję industrial i mroczne electro.
Anima [ Pretorianin ]
A pozwolę sobie podbić... :)
Bili [ Generaďż˝ ]
Jeśli chodzi o hipnotyczny, mroczny industrial to posluchajcie sobie Kill Memory Crash. Odkrylem to kiedy gralem w Forza Motorsports 2. Kawalek "Crash V8" to niby kicha, ale ma w sobie cos swietnego - www.myspace.com/killmemorycrash
Ale naprawde polecam ten utwór :
albo bezpośredni link :
Link jest legalny.
Anima [ Pretorianin ]
Całkiem sympatyczne to Kill Memory Crash. Te połamane rytmy przypominają Skinny Puppy. W sumie, wokal też...