GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Suicide Circle - electro/industrial

10.01.2008
17:14
[1]

Anima [ Pretorianin ]

Suicide Circle - electro/industrial

Witam,

już kiedyś zakładałem podobny wątek, ale nie mogę go znaleźć...

Na prośbę Andy'ego, wrzucam info raz jeszcze.

---------
Muzyka, którą tworzy Suicide Circle to połączenie hipnotycznego i mrocznego klimatu z industrialem.
W tej chwili dostępne są dwa dema z 2006 i 2007 roku.

Posłuchać SC, jak i ściągnąć muzę, możecie na :




Wkrótce ruszy oficjalna strona projektu.
----

I taka mała prośba - jeśli się Wam SC podoba, przekażcie info dalej...

Komentarze, które tutaj zamieścicie przekażę Andy'emu jak się spotkamy (czyli pewnie w ten piątek).

Dziękuję!

10.01.2008
17:22
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Kiedyś słyszałem parę kompozycji i bardzo mi sie podobały, ale niw widziałem dla nich żadnego zastosowania. ;P
Teraz widzę, że przy 140/141 BPM pięknie będą się kręciły z wałkami Xyla czy Xenomorpha. ;D

Rezultat wrzucę kiedyś. :)

11.01.2008
09:41
[3]

Anima [ Pretorianin ]

Dzięki. Jasne, wrzucaj :)
Jeśli chcesz numery w lepszej jakości, daj znać.

12.01.2008
15:21
[4]

Anima [ Pretorianin ]

Prośba do wszystkich, którzy zajmują się organizowaniem imprez w klimatach electro lub grają muzę na takowych - jeśli chcecie i możecie puszczać SC, dajcie znać na suicide_circle(malpa)andy-blakk.org
Andy wyśle Wam płytę audio.

12.01.2008
15:27
[5]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

zgloscie sie do klubu Inqbator w Katowicach - jeden z najlepszych klubow w tym miescie, bywam tam niemal co tydzien (jako klubowicz ;) ) bardzo czesto sa tam wlasnie organizowane imprezy electro (chociazby cykliczna electroshock), moze ktos tam sie wami zaintreresuje, chetnie uslyszalbym jakas produkcje SC na takiej imprezce :)

edit: zapomnialem linka:

12.01.2008
15:29
[6]

Anima [ Pretorianin ]

Dzięki, przekażę.

Ja z SC nie mam nic wspólnego - tylko spełniam koleżeńską przysługę i wklejam info... :)

12.01.2008
15:52
[7]

Micronus [ Centurion ]

Nizłe kawałki, ostatnio eksploruję industrial i mroczne electro.

26.01.2008
21:19
[8]

Anima [ Pretorianin ]

A pozwolę sobie podbić... :)

26.01.2008
22:59
[9]

Bili [ Generaďż˝ ]

Jeśli chodzi o hipnotyczny, mroczny industrial to posluchajcie sobie Kill Memory Crash. Odkrylem to kiedy gralem w Forza Motorsports 2. Kawalek "Crash V8" to niby kicha, ale ma w sobie cos swietnego - www.myspace.com/killmemorycrash
Ale naprawde polecam ten utwór :



albo bezpośredni link :



Link jest legalny.

04.02.2008
09:55
[10]

Anima [ Pretorianin ]

Całkiem sympatyczne to Kill Memory Crash. Te połamane rytmy przypominają Skinny Puppy. W sumie, wokal też...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.