
Puchciol [ Pretorianin ]
włajasz włajasz
elo,wiem ze to zła kategoria ale tam nikt nie pisze....
a tu wchodza wszyscy praktycznie,
mam sprawe:poszukuje takiej piosenki(francuskiej bodajże)spiewa ja pani (łysa, brzydka)
występowała na sylwka na jakims programie, refren składa sie ze słuw :włajasz włajasz,włajasz!
prosze o link Z GÓRY DZIENKI
Locke. [ Pretorianin ]
Desireless - Voyage Voyage?
Kurdt [ Legend ]
Nie wiem ktoś śpiewał w Jedynce, ale:
Pierwsza myśl.
the_Night -> Ta, a "Material Girl" to piosenka Dody. :P
the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
Kate Ryan?
[edit]
Kurdt - nie moj typ muzyki - zapodalem link do tego co mi wyrzucila wyszukiwarka, a wydalo sie prawdopodobne na tego typu impreze ;)

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
chodzi ci o to?
włajasz włajasz oaaaaaaaaa na na na na na na włajasz

maviozo [ Man with a movie camera ]
włajasz włajasz oaaaaaaaaa na na na na na na włajasz
Jeszcze napisz że to było F#dur z modulacją:)
yasiu [ Senator ]
ee tam, to dziala... przez calego sylwestra pare lat temu spiewalismy ze znajoma jedna piosenke... po 2 tygodniach pisze do niej - jak to szlo? a ona "na na nananana na nana" i sobie przypomnialem :)

smuggler [ Patrycjusz ]
Mą dieł kel aksent?!
A "włajasz" to sie pisze "voyage" niestety ze lba wypadlo kto kto spiewa ale se chyba wygooglasz "voyage" + french song,
mą trezor.
Swoją drogą: "allą dezenfą de la patrije!" :)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
włajasz voyage tak samo się mówi inaczej pisze

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
To jest piosneka Szinead o Konor ! :D

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
włajasz voyage tak samo się mówi inaczej pisze
le CHA! le CHA! le CHA!