GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

włajasz włajasz

10.01.2008
17:02
smile
[1]

Puchciol [ Pretorianin ]

włajasz włajasz

elo,wiem ze to zła kategoria ale tam nikt nie pisze....
a tu wchodza wszyscy praktycznie,
mam sprawe:poszukuje takiej piosenki(francuskiej bodajże)spiewa ja pani (łysa, brzydka)
występowała na sylwka na jakims programie, refren składa sie ze słuw :włajasz włajasz,włajasz!

prosze o link Z GÓRY DZIENKI

10.01.2008
17:03
[2]

Locke. [ Pretorianin ]

Desireless - Voyage Voyage?

10.01.2008
17:04
[3]

Kurdt [ Legend ]

Nie wiem ktoś śpiewał w Jedynce, ale:

Pierwsza myśl.


the_Night -> Ta, a "Material Girl" to piosenka Dody. :P

10.01.2008
17:04
[4]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

Kate Ryan?



[edit]

Kurdt - nie moj typ muzyki - zapodalem link do tego co mi wyrzucila wyszukiwarka, a wydalo sie prawdopodobne na tego typu impreze ;)

10.01.2008
17:07
smile
[5]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

chodzi ci o to?

włajasz włajasz oaaaaaaaaa na na na na na na włajasz

10.01.2008
17:10
smile
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

włajasz włajasz oaaaaaaaaa na na na na na na włajasz

Jeszcze napisz że to było F#dur z modulacją:)

10.01.2008
17:37
[7]

yasiu [ Senator ]

ee tam, to dziala... przez calego sylwestra pare lat temu spiewalismy ze znajoma jedna piosenke... po 2 tygodniach pisze do niej - jak to szlo? a ona "na na nananana na nana" i sobie przypomnialem :)

10.01.2008
18:03
smile
[8]

smuggler [ Patrycjusz ]

Mą dieł kel aksent?!

A "włajasz" to sie pisze "voyage" niestety ze lba wypadlo kto kto spiewa ale se chyba wygooglasz "voyage" + french song,

mą trezor.

Swoją drogą: "allą dezenfą de la patrije!" :)

10.01.2008
18:06
[9]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

włajasz voyage tak samo się mówi inaczej pisze

10.01.2008
18:08
smile
[10]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

To jest piosneka Szinead o Konor ! :D

10.01.2008
18:12
smile
[11]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

włajasz voyage tak samo się mówi inaczej pisze

le CHA! le CHA! le CHA!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.