GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest w kategorii "Premium" ?

10.01.2008
16:37
[1]

Fables [ Junior ]

Co jest w kategorii "Premium" ?

no właśnie. Jeszcze nie mam abonamentu , ale jestem ciekawy co się znajduje w kategorii "Premium".
Pozdrawiam

10.01.2008
16:39
smile
[2]

MAROLL [ Marek ]

Wino, kobiety i śpiew.

10.01.2008
16:41
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

elita...

ręce w kieszeniach płaszczyka
świat gdzieś do tyłu pomyka
radosny i niedopity
nadciąga Mazio z elity
stopę ma pod kilem wody
szczerzy uśmiechem niemłodym
myślą co dziwnie przepita
pijacka jest to elita
wiatrem podszyte są chwile
na piwo byłoby byle
i byś był wraz z nim upity
też będziesz członkiem elity
nie ważne - beret czy toczek
za kroczkiem zbliża go kroczek
za drzwi gdzie siedzi wypita
w mordę kopana elita :)

10.01.2008
16:50
[4]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

pare ciekawych wątków w tym jeden my

10.01.2008
16:53
smile
[5]

Flyby [ Outsider ]

..ja tam jestem ..i Mazio też ;)

10.01.2008
16:57
[6]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Nic czego byś nie znalazł gdzie indziej za darmo :P

10.01.2008
17:00
smile
[7]

Cahir Mawr [ Pretorianin ]

Przychylam się do wypowiedzi Cap'ta

10.01.2008
17:02
smile
[8]

Flyby [ Outsider ]

..Premium nie znajdziesz za darmo ..a także dostępu do wszystkich poradników ;)

10.01.2008
17:02
smile
[9]

rothonu [ Generaďż˝ ]

Nuda jest. To przede wszystkim.

10.01.2008
17:04
[10]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Zgadzam się z tym, co powiedział rothonu! Byłem wręcz niemile zaskoczony włączając premium po raz pierwszy, ale zawsze są pozostałe i niezmiennie ciekawe inne kategorie ^^

10.01.2008
17:08
smile
[11]

Flyby [ Outsider ]

..ja tam nie mam nic przeciwko nudzie w Premium ;) ..zwłaszcza że nudzę się tylko wtedy kiedy chcę ;)

10.01.2008
17:09
[12]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Co jest w kategorii "Premium" ?

zło

10.01.2008
17:10
smile
[13]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Nie Zło, a Ciemna Strona Mocy...

10.01.2008
17:11
smile
[14]

rothonu [ Generaďż˝ ]

Nikt nie mowil, ze ma cos przeciwko. Przeciez to kwestia wysokosci wymagan.

10.01.2008
17:11
[15]

pr0_gamer [ Konsul ]

Co jest w kategorii "Premium"
- Jak sama nazwa wskazuje: tematy, które kwalifikują się do kategorii premium...

10.01.2008
17:12
[16]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

To droga z której się nie wraca :D buahahaha ależ sie robi mrocznie ;D

10.01.2008
17:12
smile
[17]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"Co jest w kategorii "Premium""
Burzuje z abonamentami.

10.01.2008
17:14
smile
[18]

Pl@ski [ FlaT ]

Burzuje z abonamentami.

wysiak -> Nie burżuje, a arystokracja jak już coś...

10.01.2008
17:16
smile
[19]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..poczułem się jak burżuj ..trochę to podniosło wysokość moich wymagań ;)

..nie przesadzaj Pl@ski z tą arystokracją zwłaszcza że zawsze jako pierwsza szła na szafot ;)

10.01.2008
17:17
[20]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

tam jest.... zuo, zóo, zło i inne brzydkie rzeczy +18 :P hehehe :D joke

10.01.2008
17:18
[21]

Taikun. [ NINTENDO ]

W premium są ludzie ze spotów wyborczych PiSu, którzy jedzą beze łyżeczką

10.01.2008
17:20
[22]

Adamek22 [ Dr Onan ]

sami onanizatorzy

10.01.2008
17:20
smile
[23]

Pl@ski [ FlaT ]

*zajada się bezą przy pomocy srebrnej łyżeczki*

Wiesz Flyby, że jeśli o takie akcje chodzi to ja zawsze pierwszy - gdzie ten szafot? :D

10.01.2008
17:28
smile
[24]

Flyby [ Outsider ]

..na razie szykują go dla Adamka, Pl@ski

10.01.2008
17:59
[25]

provos [ Generaďż˝ ]

nic ciekawego

10.01.2008
18:05
[26]

gruby300 [ Pretorianin ]

fables:

no jak to co jest:

wszystko czego zapragnie stara i młoda dusza a tak poza tym możesz kasować wątki i posty


Co jest w kategorii "Premium" ? - gruby300
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.