Fables [ Junior ]
Co jest w kategorii "Premium" ?
no właśnie. Jeszcze nie mam abonamentu , ale jestem ciekawy co się znajduje w kategorii "Premium".
Pozdrawiam

MAROLL [ Marek ]
Wino, kobiety i śpiew.

Mazio [ Mr Offtopic ]
elita...
ręce w kieszeniach płaszczyka
świat gdzieś do tyłu pomyka
radosny i niedopity
nadciąga Mazio z elity
stopę ma pod kilem wody
szczerzy uśmiechem niemłodym
myślą co dziwnie przepita
pijacka jest to elita
wiatrem podszyte są chwile
na piwo byłoby byle
i byś był wraz z nim upity
też będziesz członkiem elity
nie ważne - beret czy toczek
za kroczkiem zbliża go kroczek
za drzwi gdzie siedzi wypita
w mordę kopana elita :)
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
pare ciekawych wątków w tym jeden my

Flyby [ Outsider ]
..ja tam jestem ..i Mazio też ;)
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Nic czego byś nie znalazł gdzie indziej za darmo :P

Cahir Mawr [ Pretorianin ]
Przychylam się do wypowiedzi Cap'ta

Flyby [ Outsider ]
..Premium nie znajdziesz za darmo ..a także dostępu do wszystkich poradników ;)

rothonu [ Generaďż˝ ]
Nuda jest. To przede wszystkim.
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Zgadzam się z tym, co powiedział rothonu! Byłem wręcz niemile zaskoczony włączając premium po raz pierwszy, ale zawsze są pozostałe i niezmiennie ciekawe inne kategorie ^^

Flyby [ Outsider ]
..ja tam nie mam nic przeciwko nudzie w Premium ;) ..zwłaszcza że nudzę się tylko wtedy kiedy chcę ;)
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Co jest w kategorii "Premium" ?
zło

Ace_2005 [ Bo tak! ]
Nie Zło, a Ciemna Strona Mocy...

rothonu [ Generaďż˝ ]
Nikt nie mowil, ze ma cos przeciwko. Przeciez to kwestia wysokosci wymagan.
pr0_gamer [ Konsul ]
Co jest w kategorii "Premium"
- Jak sama nazwa wskazuje: tematy, które kwalifikują się do kategorii premium...
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
To droga z której się nie wraca :D buahahaha ależ sie robi mrocznie ;D

wysiak [ Generaďż˝ ]
"Co jest w kategorii "Premium""
Burzuje z abonamentami.

Pl@ski [ FlaT ]
Burzuje z abonamentami.
wysiak -> Nie burżuje, a arystokracja jak już coś...

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..poczułem się jak burżuj ..trochę to podniosło wysokość moich wymagań ;)
..nie przesadzaj Pl@ski z tą arystokracją zwłaszcza że zawsze jako pierwsza szła na szafot ;)
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
tam jest.... zuo, zóo, zło i inne brzydkie rzeczy +18 :P hehehe :D joke
Taikun. [ NINTENDO ]
W premium są ludzie ze spotów wyborczych PiSu, którzy jedzą beze łyżeczką
Adamek22 [ Dr Onan ]
sami onanizatorzy

Pl@ski [ FlaT ]
*zajada się bezą przy pomocy srebrnej łyżeczki*
Wiesz Flyby, że jeśli o takie akcje chodzi to ja zawsze pierwszy - gdzie ten szafot? :D

Flyby [ Outsider ]
..na razie szykują go dla Adamka, Pl@ski
provos [ Generaďż˝ ]
nic ciekawego
gruby300 [ Pretorianin ]
fables:
no jak to co jest:
wszystko czego zapragnie stara i młoda dusza a tak poza tym możesz kasować wątki i posty