GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktory klient GG wybrac ?

10.01.2008
14:50
smile
[1]

Dayton [ Senator ]

Ktory klient GG wybrac ?

Wiem wiem,
Temat pewnie walkowany na "okraglo" co jest lepsze, ale lepsze dla kazdego znaczy co innego. Ja obecnie udzyam AQQ, i w sumie jest ok natomiast chcialbym cos jeszcze lepszego - co dla mnie w tym wypadku znaczy prostszego, z mniejsza iloscia funkcji, prostrzym wygladem aby zajmowalo JAK NAJMNIEJ ZASOBOW SYSTEMOWYCH bo tylko na tym mi zalezy.

aqq zajmuje poltora mega ramu, czyli niewiele, ale za to zajmuej 20 swapu, moze znajdzie sie jeszcze cos mniejszego ?

a i nie zalezy mi na kombajnie, ktory obsluzy tez inne sieci jak tlen, icq itp.

10.01.2008
14:51
smile
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

10.01.2008
15:02
[3]

Dayton [ Senator ]

wysiak - no nie jest to najglupsza opcja, chyba ze znajdzie sie jeszcze cos ciekawszego :)

10.01.2008
15:02
smile
[4]

Negocjator [ * ]

Jeśli chodzi o zasoby i funkcjonalność to zdecydowanie polecam Mirandę.

10.01.2008
15:08
[5]

Dayton [ Senator ]

ale do konca nie jest super, bo jak zostawie zalogowany bezczynnie to widze ze po dosc niedlugim czasie mnie wylogowuje :/ - tyczy sie tego webowego gadu

Negocjator - sprawdze zaraz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.