GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z micem

10.01.2008
14:32
[1]

k0be [ Legionista ]

Problem z micem

Na komputerze zaden mikrofon mi nie dziala. Moze jest to spowodowane przyciszonymi tonami jak na screenie
Jak to podglosnic ?


Problem z micem - k0be
10.01.2008
16:27
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.