GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arnold Schwarzenegger wraca do kina

10.01.2008
14:02
smile
[1]

Leon86 [ PREDATOR ]

Arnold Schwarzenegger wraca do kina



Ja się ciesze, że Arni wróci do Show biznesu. Jako polityk nie bardzo mi się podobał, jak i pewnie większości amerykanów. Mam nadzieje że fotel gubernatora za bardzo nie pozbył go formy, i dziadzio Arnold pokaże na co go stać w kolejnych filmach;)

10.01.2008
14:03
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

A dlaczegoz to tobie sie nie podobal? Bo Kalifornijczycy akurat go lubia.

10.01.2008
14:07
[3]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Fajnie, ale jako Terminator już nie wystąpi ;p - tak gdzieś słyszałem.

10.01.2008
14:19
[4]

Leon86 [ PREDATOR ]

wysiak---->

Owszem, na początku też byłem zadowolony, że będzie gubernatorem. Jako gwiazda światowego formatu mówiła jakie zmiany są potrzebne, itd. Ale jak pewnie wszyscy, znali go tylko z kina. Tam ratował nie winnych i zabijał tych złych, a w prawdziwym życiu? Miał swoje wzloty i upadki.

Chudy The Barbarian----> Podobno ma wystąpić w jednym z epizodów "Terminator Salvation: The Future Begins".

10.01.2008
14:19
[5]

Axl2000 [ Hohner ]

I'll be back @ Oh my back...

10.01.2008
14:19
smile
[6]

Coolabor [ ~~Kochający Walery ]

Zamiast kręcić kolejne Terminatory, to niepotrzebnie poszedł w politykę.

10.01.2008
14:20
smile
[7]

Ad@mski [ Centurion ]

W polityce jest zbyt dużo agresji jak dla niego. Bo przecież pod tą masą mięśni, charakterystychnym głosem twardziela i całą otoczką męskości kryje się wrażliwe serce nieprzygotowane na ataki politycznych oponentów.
Ale moge się mylić

10.01.2008
14:21
[8]

Sweet Zombie J [ Centurion ]

ale zauwazyles ze to artykul sprzed 3 lat?

10.01.2008
14:22
[9]

garrett [ realny nie realny ]

rany ale gdybanie, tak, moze ...news nie wart funta kłaków, źródło podobnie

Sweet Zombie J --> celne ;)

10.01.2008
14:23
[10]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Leon86 --> Ale co ty mi za linki z 2005 roku wklejasz, jak w 2006 wybrali go na druga kadencje? Przewaga 56% do 38 dla przeciwnika. Jak to nie jest dobre poparcie, to co?

10.01.2008
14:28
[11]

Witaszek [ Legionista ]

Fajnie uwielbiam filmy z Arnoldem. Nie moge sie juz doczekac.

10.01.2008
14:30
[12]

Notar [ Pretorianin ]

"Teminator" tylko mi sie podobał z jego filmów.

10.01.2008
14:32
[13]

Axl2000 [ Hohner ]

Notar - a prawdziwe klamstwa? toz to hit jest :) był i bedzie :)

10.01.2008
14:38
[14]

Leon86 [ PREDATOR ]

Ok sorka, mój błąd. Nie zauważyłem daty.
Ale nawet w tedy już miał problemy. Może i miał duże poparcie, ale nie jestem Kalifornijczykiem i nie wiem jak naprawdę jest u nich. Może wybrali stare i znane ZŁO niż nowe i nie znane. Mi po prostu nie podobał się jako polityk (dobiło mnie gdy w 2007 roku zakazał mówić "mama" i "tata" żeby nie urażać homoseksualistów)
Ale nie chce gadać o polityce w innym kraju, jak dosyć mam w naszym:-/

10.01.2008
15:07
smile
[15]

stanson_ [ Szeryf ]

<== [5]

Arnie ma 60-tkę na karku, więc występy w filmach akcji można brać trochę na humor :)
Chociaż w T3 jeszcze dobrze wyglądał. Cóż, mamy teraz taki rozwój techniki, że nawet za 10 lat po 'drobnych' korektach będzie się mógł wcielać w rolę Terminatora.

W nowej trylogii zresztą wystąpi, poczytajcie na stopklatce, są nawet oficjalne info w tej sprawie. Cóż, jak dla mnie wystarczy, że będzie podkładał głos, i tak się wybiore do kina.

Szkoda tylko, że zmarnował 4 latka w polityce, jeszcze mógł cos na ekranie pokazać w tym czasie.

10.01.2008
15:20
[16]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Notar - z filmu z nim jeszcze dobry jest Predator ;p

10.01.2008
15:29
[17]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

będzie jeszcze grał i powstanie film Staruchator:3D

10.01.2008
15:45
[18]

smuggler [ Patrycjusz ]

Alb jawohlczyk96.

ha.
ha
ha?

10.01.2008
16:13
smile
[19]

Kazio5 [ Konsul ]

Bożesz ty mój... Arnie wraca

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.