Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Nieudane salto!!!
ty chyba musiało boleć...
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
Ałc..nie chcialbym tak :P

Chmielek [ Warrior of the World ]
dentysta bedzie miał robote xD
E_G300 [ Zatwierdz ]
Było to najboleśniejsze salto jakie widziałem :).
Shirue [ Konsul ]
Ciekawe czy wszystkie zeby znalazl
wishram [ lets dance ]
wstał jakby nic się nie stało, gdyby upadł w taki sposób na beton, to pewnie kijka by sobie na dwoje złamał
podejrzewam, że ma o parę zębów mniej

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Noob... Zęby pozbierać i ćwiczyć dalej...