Kazgen [ Konsul ]
Sprzedam różne gry!
Witam!
Do sprzedania mam kilka gier w które po prostu nie gram a były bardzo mało używane:
Battlefield 2142 + Northern Strike - 55 pln
Heroes of Might & Magic 5 + dodatek Kuźnia Przeznaczenia - 35 pln
Dark Messiah of Might & Magic - 30 pln
Doom 3 - 10 pln
Enemy Territory: Quake Wars - 40 pln
Mam jeszcze więcej gier do opylenia ale nie moge se ich przypomniec :P
Kontakt ze mna:
GG: 466874 (rzadko bywam na GG)
Mail: [email protected]
Komórka: 606-352-355
Zdecydowanie preferuje klientów z Warszawy i okolic gdyż wole sprzedać od ręki te gry niż wysyłać kurierem.
Pozdrawiam, Kaz
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Ten Doom 3 z pudełkiem czy tylko płytka?
Kazgen [ Konsul ]
wszystkie gry sa orginalne wraz z opakowaniami i instrukcjami :) gry ktore sa wydane przez CD-Projekt nie sa zarejestrowane, wiec mozna sobie nabic Wirtualne PLN w ich sklepie ;)
//Kaz
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Poszło na email -> Battlefield.