GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam różne gry!

10.01.2008
12:20
[1]

Kazgen [ Konsul ]

Sprzedam różne gry!

Witam!

Do sprzedania mam kilka gier w które po prostu nie gram a były bardzo mało używane:

Battlefield 2142 + Northern Strike - 55 pln

Heroes of Might & Magic 5 + dodatek Kuźnia Przeznaczenia - 35 pln

Dark Messiah of Might & Magic - 30 pln

Doom 3 - 10 pln

Enemy Territory: Quake Wars - 40 pln

Mam jeszcze więcej gier do opylenia ale nie moge se ich przypomniec :P

Kontakt ze mna:

GG: 466874 (rzadko bywam na GG)
Mail: [email protected]
Komórka: 606-352-355

Zdecydowanie preferuje klientów z Warszawy i okolic gdyż wole sprzedać od ręki te gry niż wysyłać kurierem.

Pozdrawiam, Kaz

10.01.2008
14:18
[2]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Ten Doom 3 z pudełkiem czy tylko płytka?

10.01.2008
15:57
[3]

Kazgen [ Konsul ]

wszystkie gry sa orginalne wraz z opakowaniami i instrukcjami :) gry ktore sa wydane przez CD-Projekt nie sa zarejestrowane, wiec mozna sobie nabic Wirtualne PLN w ich sklepie ;)

//Kaz

10.01.2008
17:02
[4]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Poszło na email -> Battlefield.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.