artu1991 [ Centurion ]
Co o tym muslicie piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak jak w temacie do tego potrzebny jest pivot morzna go pobrac z tad --->

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Lubie zjeść musli od czasu do czasu... :)
Loczek [ El Loco Boracho ]
Meryphilla: ja specjalnie nie przepadam... Ale lubie takie czekoladowe kulki które sie zalewa mlekiem.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
No... Czokapiki też dobre. :)

Loczek [ El Loco Boracho ]
O właśnie, uciekła mi nazwa! :D

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
kurcze, byly kiedys takie cynamonowe "platki" (bo platki to to nie byly, ale wiecie o co chodzi), zwaly sie bodajze "Cini Minis" i smakowaly genialnie ...a potem gdzies je wcielo, ktos wie co to za mroczne sily stoja za ich zniknieciem?
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
cini minis ostatnio gdzies widzialem, ale musli zurawinowe w jogurcie rzadzi! :D dobre tez jest takie "posklejane" crunch :]
djforever [ Senator ]
the_Night->> Cini Minisy dalej można kupić, wyszedł też nowy smak- czekoladowy.
Ale ja zawsze najbardziej uwielbiałem Chocapic i żadne nowe płatki ani smaki tego nie zmienią.
PS Kulki to Neskłiki, Czokapiki to muszelki :)

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Tylko nooby jedzą Cini Minis. Każdy pro wie, ze najlepsze są Kangoo's.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Nawymyślali tego skubani Imperialiści...
Za komuny żarło się owsiankę z mlekiem i aż uszy podskakiwały. ;D

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
oO szokujaca wiadomosc! w irlandii ich nie ma, a w Polsce sa!?!
Wracam!!!1
camelx [ Pretorianin ]
wtf ? :P
martusi_a [ Celestial ]
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Jaśki na mleko! Te z galaretką, mniam.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Faceta na mleku w galarecie...? o_O
Paczta jakie te kobiety mają fantazje... ee... ten tego... kulinarne. ;D
artu1991 [ Centurion ]
uciekliscie od tematu

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
napisales posta bez bledow

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ale nie na temat, bo nie podałeś które płatki,czokapiki czy owsianki lubisz najbardziej. ;P

Stalker1 [ wkurzający typ ]
Czokapiki ftw!

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Ja jako Pro jem tylko Kangus'y lub musli z owocami...

mycha921 [ Invisible ]
Twoja animacja słaba, ale jestem Ci bardzo wdzięczny, że teraz wiem o istnieniu Pivota.
BTW, GOLowicze uwielbiają dokładność i wyśmiewanie się z byle jakiego błędu. Więc przeczytaj 10razy zanim zrobisz wątek/post