GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co o tym muslicie piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.01.2008
11:46
[1]

artu1991 [ Centurion ]

Co o tym muslicie piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jak w temacie do tego potrzebny jest pivot morzna go pobrac z tad --->

10.01.2008
11:50
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Lubie zjeść musli od czasu do czasu... :)

10.01.2008
11:51
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Meryphilla: ja specjalnie nie przepadam... Ale lubie takie czekoladowe kulki które sie zalewa mlekiem.

10.01.2008
11:53
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

No... Czokapiki też dobre. :)

10.01.2008
11:55
smile
[5]

Loczek [ El Loco Boracho ]

O właśnie, uciekła mi nazwa! :D

10.01.2008
11:56
smile
[6]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

kurcze, byly kiedys takie cynamonowe "platki" (bo platki to to nie byly, ale wiecie o co chodzi), zwaly sie bodajze "Cini Minis" i smakowaly genialnie ...a potem gdzies je wcielo, ktos wie co to za mroczne sily stoja za ich zniknieciem?

10.01.2008
11:58
[7]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

cini minis ostatnio gdzies widzialem, ale musli zurawinowe w jogurcie rzadzi! :D dobre tez jest takie "posklejane" crunch :]

10.01.2008
11:58
[8]

djforever [ Senator ]

the_Night->> Cini Minisy dalej można kupić, wyszedł też nowy smak- czekoladowy.
Ale ja zawsze najbardziej uwielbiałem Chocapic i żadne nowe płatki ani smaki tego nie zmienią.
PS Kulki to Neskłiki, Czokapiki to muszelki :)

10.01.2008
11:59
smile
[9]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Tylko nooby jedzą Cini Minis. Każdy pro wie, ze najlepsze są Kangoo's.

10.01.2008
12:00
smile
[10]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nawymyślali tego skubani Imperialiści...
Za komuny żarło się owsiankę z mlekiem i aż uszy podskakiwały. ;D

10.01.2008
12:01
smile
[11]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

oO szokujaca wiadomosc! w irlandii ich nie ma, a w Polsce sa!?!
Wracam!!!1

10.01.2008
12:01
[12]

camelx [ Pretorianin ]

wtf ? :P

10.01.2008
12:02
[13]

martusi_a [ Celestial ]

Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Jaśki na mleko! Te z galaretką, mniam.

10.01.2008
12:04
smile
[14]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Faceta na mleku w galarecie...? o_O

Paczta jakie te kobiety mają fantazje... ee... ten tego... kulinarne. ;D

10.01.2008
12:34
[15]

artu1991 [ Centurion ]

uciekliscie od tematu

10.01.2008
12:36
smile
[16]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

napisales posta bez bledow

10.01.2008
12:38
smile
[17]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale nie na temat, bo nie podałeś które płatki,czokapiki czy owsianki lubisz najbardziej. ;P

10.01.2008
12:39
smile
[18]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Czokapiki ftw!

10.01.2008
12:52
smile
[19]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Ja jako Pro jem tylko Kangus'y lub musli z owocami...

10.01.2008
12:57
smile
[20]

mycha921 [ Invisible ]

Twoja animacja słaba, ale jestem Ci bardzo wdzięczny, że teraz wiem o istnieniu Pivota.

BTW, GOLowicze uwielbiają dokładność i wyśmiewanie się z byle jakiego błędu. Więc przeczytaj 10razy zanim zrobisz wątek/post

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.