GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za błąd?

10.01.2008
10:40
[1]

elect1 [ Pretorianin ]

co to za błąd?

Chciałem zainstalować sobie nową wersję programu FashGet ale wyskakuje mi taki błąd:
Plik C:\Windows\Temp\TMP.EXE
jest nieprawidłowo połączony z wyrównaniem mniejszym niż 0x1000.
Usuń błąd, a następnie połącz go ponownie.

10.01.2008
11:05
[2]

yasiu [ Senator ]

spróbuj może wywalić wszystko z katalogu windows/temp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.