Innocentz [ Generaďż˝ ]
Jak zrobić oddzielny plik mp3 ?
Mam tutaj pewną piosenkę z youtube a właściwie to filmik i chciałbym mieć też z tego mp3. Czym to zrobić ? Teraz format tego pliku to chyba avi. Chyba, bo jak odpalam winampem to to jest tu avi a jak biorę właściwiości tego pliku to mam kompresja wideo MS-MPEG4. Ale mniejsza z tym, jakiego programu mam użyć aby miał to na mp3 ? Tylko tutaj bardzo bardzo ważne !! Chcę mieć z tego mp3, ale martwię się tym aby jakiś program mi tego całego filmiku nie przerobił na amen na mp3. Po prostu filmik ma być nienaruszony a zrobić oddzielny plik mp3. No i program koniecznie prosty i darmowy.
yasiu [ Senator ]
virtualdub - darmowy i prosty
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Daj link z, którą wersją to pobrać,, bo jak coś to bede pytal sie jak to zrobic:)
Innocentz [ Generaďż˝ ]
No pobrałem i rzeczywiście prosty;/ Nie wiem jak to się robi !! wytłumacz co trzeba zrobić. Pobralem to . Mozesz ty tez to pobrac i powiedziec co trezba zorbic ok ? dzieki
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Otwierasz wybrany film, a potem File ---> Save WAV. Wave'a kompresujesz w mp3 byle czym i jest.
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Zrobiłem ten save wav i wyskoczylo, ze brak chyba jakiegos codecka.
yasiu [ Senator ]
google :P
tam znajdziesz nazwe programu ktory to zrobi oraz liniki do kolejnych tematow z wyjasnieniami =]