GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobić oddzielny plik mp3 ?

10.01.2008
10:21
[1]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Jak zrobić oddzielny plik mp3 ?

Mam tutaj pewną piosenkę z youtube a właściwie to filmik i chciałbym mieć też z tego mp3. Czym to zrobić ? Teraz format tego pliku to chyba avi. Chyba, bo jak odpalam winampem to to jest tu avi a jak biorę właściwiości tego pliku to mam kompresja wideo MS-MPEG4. Ale mniejsza z tym, jakiego programu mam użyć aby miał to na mp3 ? Tylko tutaj bardzo bardzo ważne !! Chcę mieć z tego mp3, ale martwię się tym aby jakiś program mi tego całego filmiku nie przerobił na amen na mp3. Po prostu filmik ma być nienaruszony a zrobić oddzielny plik mp3. No i program koniecznie prosty i darmowy.

10.01.2008
10:24
[2]

yasiu [ Senator ]

virtualdub - darmowy i prosty

10.01.2008
10:27
[3]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Daj link z, którą wersją to pobrać,, bo jak coś to bede pytal sie jak to zrobic:)

10.01.2008
10:34
[4]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

No pobrałem i rzeczywiście prosty;/ Nie wiem jak to się robi !! wytłumacz co trzeba zrobić. Pobralem to . Mozesz ty tez to pobrac i powiedziec co trezba zorbic ok ? dzieki

10.01.2008
10:36
[5]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Otwierasz wybrany film, a potem File ---> Save WAV. Wave'a kompresujesz w mp3 byle czym i jest.

10.01.2008
10:41
[6]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Zrobiłem ten save wav i wyskoczylo, ze brak chyba jakiegos codecka.

10.01.2008
11:10
[7]

yasiu [ Senator ]



google :P

tam znajdziesz nazwe programu ktory to zrobi oraz liniki do kolejnych tematow z wyjasnieniami =]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.