GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bill Gates' Last Day at Microsoft - CES 2008

10.01.2008
03:20
smile
[1]

Soulcatcher [ end of winter ]

Bill Gates' Last Day at Microsoft - CES 2008

świetny filmik :)



zawsze lubiłem Billa

10.01.2008
03:30
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

<< "am I ready to take my shirt off ?"

10.01.2008
03:33
smile
[3]

MasterDD [ :-D ]

Brian Williams, Steve Ballmer, Matthew McConaugheyr, Robbie Bach, Jay-Z, Bono, Steven Spielberg, George Clooney, Jon Stewart,
Kevin Turner, Hillary Clinton, Barack Obama, Al Gore, Ray Ozzie i Craig Mundie :o

Nigdy nie lubilem Billa.

10.01.2008
03:33
[4]

Anihillus [ Konsul ]

Am I ready to take my shirt off?
Emmm... not yet.

Wielki duży banan.

F5 Failed :/ Nie ta pora.

10.01.2008
03:37
smile
[5]

Hitmanos [ 47 ]

Dobry filmik

Swoją drogą nieźle się ten Bill dorobił w tym Microsofcie a wiadomo jakie były jego początki :)

10.01.2008
04:28
[6]

req_ [ wet and dirty ]

Zabawny filmik, nie wiedziałem, że mają tam takie fajne poczucie humoru ;))



Grają w GH;)

10.01.2008
07:36
smile
[7]

Lolter [ Totally ]

Fajne.

10.01.2008
10:44
smile
[8]

M'q [ Schattenjäger ]

Dude, wasn't that the craziest riff you've ever hear?

10.01.2008
11:16
smile
[9]

legrooch [ MPO Squad Member ]

ROTFL.

Dobre teksty. Bono wymiótł.

10.01.2008
11:24
smile
[10]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Billy G :D

Kozak ;)))

10.01.2008
11:41
smile
[11]

Taikun. [ NINTENDO ]

10.01.2008
11:50
[12]

barejn [ El Magnifico ]

mocne :)

11.01.2008
20:20
smile
[13]

pr0_gamer [ Konsul ]

Świetne!

11.01.2008
20:23
[14]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Po przeczytaniu powyższych postów myślałem że to jakaś mega rewelacja. Zawiodłem sie.

11.01.2008
20:24
[15]

czekers [ Turbojugend ]

Ta, bardzo fajny, nie wiedziałem że Gates ma jako takie poczucie humoru...
W sumie to szkoda że staruszek poszedł na emeryturę... W końcu to ikona pieniędzy...

11.01.2008
20:49
[16]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Mi się filmik podoba, z jajem.. :)

12.01.2008
10:36
smile
[17]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Imponująca lista znajomości! Ostatnie zdanie w filmiku wymiata :D

12.01.2008
10:43
smile
[18]

Igierr [ Isilven ]

Super filmik :)

12.01.2008
10:52
smile
[19]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

Beznadziejne jak autor wątku

12.01.2008
10:55
[20]

cfs09 [ Konsul ]

Prawdę mówiąc trochę mnie ten film mnie zasmucił. Odszedł wielki człowiek, wizjoner z pasją. Cieszę się, że mogłem żyć w czasach, kiedy on kierował tą firmą.

12.01.2008
11:08
[21]

Vidos [ Legend ]

A przepraszam jednak byłeś pierwszy.

imo materiał genialny

12.01.2008
11:57
[22]

Bechemoth [ Konsul ]

Szkoda go troche,ale kiedys musiało się to zdarzyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.