GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o pomoc !!

10.01.2008
02:17
[1]

lukaszp85 [ Legionista ]

Prosze o pomoc !!

Hej :)) mam pytanie kto ma z Was telefon Lg chocolate ?? potrzebuje pomocy przy wrzucaniu mp3 z kompa na komp ;/ prosze o pomoc z gory dziekuje :)

10.01.2008
02:21
[2]

Vidos [ Legend ]

potrzebuje pomocy przy wrzucaniu mp3 z kompa na komp - czy z kompa na telefon ?

10.01.2008
02:22
[3]

lukaszp85 [ Legionista ]

ehe poZNo ju i mylo mi sie :P

10.01.2008
02:24
[4]

bikero [ -bitpie- ]

a masz przypadkiem vcast w telefonie ?
w polsce byl kupiony tel?gdzie?

10.01.2008
02:26
[5]

lukaszp85 [ Legionista ]

a co to jest ?? mam go od 4 dni ale instrukcje po angielsku ..;/ zainstalowalam ta plytke zeby przerzucac muze,ale nie wiem jak bo za kazdym razem pisze,ze sie nie powiodlo i wogole czytalam na necie,ze jest duzo opcji spoko,ale nigdzie nie moge znalesc instrukcji po polsku ;/;/

10.01.2008
02:27
smile
[6]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to przepisz instrukcję na forum, a ja Ci przetłumaczę

10.01.2008
02:31
[7]

lukaszp85 [ Legionista ]

ehehe bardzo smieszne,jak wiesz jak mi pomoc to powiedz...wkurza mnie,ze mecze sie z tym fonet tak a jak wiesz kobiety nie sa zacierpliwe do takich rzeczy :P:P

10.01.2008
02:33
smile
[8]

Mazio [ Mr Offtopic ]

przykro mi ale mam inny telefon

zanim jednak rozpoczniesz wrzucanie powinno się chyba zsynchronizować przy pomocy programu komputer i komórkę, przynajmniej tak jest w moim Sony Ericssonie i jego oprogramowaniu...

10.01.2008
02:36
[9]

bikero [ -bitpie- ]

sprawdz czy masz w menu tel "vcast" - jest to program przez ktory sie odsluchuje muzyke i wgrywa.
gdzie byl kupiony telefon ?

10.01.2008
02:36
[10]

Vidos [ Legend ]

Zasadnicze pytanie, posiadasz kabel pod USB łączący telefon z komputerem ? Czy masz port Bluetooth pod USB do komunikacji telefonu z komputerem ?

10.01.2008
02:45
[11]

lukaszp85 [ Legionista ]

tak posiadam kabel i bluetooth :) telefon kupilam w canadzie,

10.01.2008
04:11
[12]

bikero [ -bitpie- ]

to skoro w kanadzie to na pewno masz vcast. jakiego masz windowsa ?

10.01.2008
05:49
[13]

bikero [ -bitpie- ]

to jak ciebie juz nie ma to pomoge w inny sposob


i

10.01.2008
08:33
[14]

jomziom [ Centurion ]

Odpowiedni program do lg.. ale najlepiej dokupic do pc'ta bluetooth ;)

10.01.2008
08:43
[15]

Narmo [ nikt ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.