lukaszp85 [ Legionista ]
Prosze o pomoc !!
Hej :)) mam pytanie kto ma z Was telefon Lg chocolate ?? potrzebuje pomocy przy wrzucaniu mp3 z kompa na komp ;/ prosze o pomoc z gory dziekuje :)
Vidos [ Legend ]
potrzebuje pomocy przy wrzucaniu mp3 z kompa na komp - czy z kompa na telefon ?
lukaszp85 [ Legionista ]
ehe poZNo ju i mylo mi sie :P
bikero [ -bitpie- ]
a masz przypadkiem vcast w telefonie ?
w polsce byl kupiony tel?gdzie?
lukaszp85 [ Legionista ]
a co to jest ?? mam go od 4 dni ale instrukcje po angielsku ..;/ zainstalowalam ta plytke zeby przerzucac muze,ale nie wiem jak bo za kazdym razem pisze,ze sie nie powiodlo i wogole czytalam na necie,ze jest duzo opcji spoko,ale nigdzie nie moge znalesc instrukcji po polsku ;/;/

Mazio [ Mr Offtopic ]
to przepisz instrukcję na forum, a ja Ci przetłumaczę
lukaszp85 [ Legionista ]
ehehe bardzo smieszne,jak wiesz jak mi pomoc to powiedz...wkurza mnie,ze mecze sie z tym fonet tak a jak wiesz kobiety nie sa zacierpliwe do takich rzeczy :P:P

Mazio [ Mr Offtopic ]
przykro mi ale mam inny telefon
zanim jednak rozpoczniesz wrzucanie powinno się chyba zsynchronizować przy pomocy programu komputer i komórkę, przynajmniej tak jest w moim Sony Ericssonie i jego oprogramowaniu...
bikero [ -bitpie- ]
sprawdz czy masz w menu tel "vcast" - jest to program przez ktory sie odsluchuje muzyke i wgrywa.
gdzie byl kupiony telefon ?
Vidos [ Legend ]
Zasadnicze pytanie, posiadasz kabel pod USB łączący telefon z komputerem ? Czy masz port Bluetooth pod USB do komunikacji telefonu z komputerem ?
lukaszp85 [ Legionista ]
tak posiadam kabel i bluetooth :) telefon kupilam w canadzie,
bikero [ -bitpie- ]
to skoro w kanadzie to na pewno masz vcast. jakiego masz windowsa ?
bikero [ -bitpie- ]
to jak ciebie juz nie ma to pomoge w inny sposob
i
jomziom [ Centurion ]
Odpowiedni program do lg.. ale najlepiej dokupic do pc'ta bluetooth ;)
Narmo [ nikt ]