GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z BlackSite Area 51

10.01.2008
01:26
smile
[1]

gambit07 [ Junior ]

problem z BlackSite Area 51

witam
mam starszny zgryz z blacksitem : po uruchomieniu gry pojawia sie czarny ekran z napisem "video mode not suspported" mam patha 1.2 próbowałem różnych sterowników i kodeków windows ma najnowsze aktualizacje , jeśli ktoś wie co na to poradzić bardo prosze o pomoc

10.01.2008
01:43
[2]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Gra odpala się w rozdzielczości, której nie obsługuje twój monitor. Domyślnie blacksite ma ustawioną jakąś panoramę - chyba 1280x760. Pewnie masz crtka.

10.01.2008
02:00
[3]

Vidos [ Legend ]

Jeżeli jest tak jak mówi Faolan to masz dwa wyjścia.
1. Spróbuj odnaleźć w Start\Wszystkie programy lub w miejscu gdzie jest zainstalowana gra opcji konfiguracji video i zmień tam rozdzielczość przy uruchamianiu.
2. Podłącz komputer pod telewizor ( telewizor odbiera każdą konfiguracje rozdzielczości komputera) odpal grę i w opcjach gry zmień rozdzielczość na mniejszą.
Powodzenia.

11.01.2008
00:23
smile
[4]

gambit07 [ Junior ]

Panowie dzięki za pomoc ale nadal nic z tego . To badziewie nigdzie nie ma setupa , ale na exe we właściwościach/zgodność wybrałem opcje "odpal w rozdzielczości 640 na 480" i nadal moge sobie tylko muzyczki z menu posłuchać :( . Jak byście mieli jeszcze jakieś pomysły to będe wdzięczny. serdecznie pozdrawiam

11.01.2008
09:19
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Podobno usunięcie plików wideo z A52GameContent coś tam pomaga. Ale czy to prawda?

12.01.2008
01:58
smile
[6]

gambit07 [ Junior ]

nie w tym przypadku ale dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.