GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedzmin - Ksiazki

10.01.2008
01:18
[1]

Rahim_14 [ Centurion ]

Wiedzmin - Ksiazki

Siema właśnie skończyłem grę. Chciałem przeczytać książkę. Mam wiec pytanie do osób które czytały sagę. Która część jest waszym zdaniem najlepsza ??
* Krew elfów
* Czas pogardy
* Chrzest ognia
* Wieża jaskółki
* Pani jeziora
?

10.01.2008
01:34
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

LOL
To się czyta całe, a nie wybrany tom.
jak nie chcesz sagi, to poczytaj opowiadania.

10.01.2008
01:35
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zacznij od opowiadań, a potem jest saga:

1. Ostatnie życzenie
2. Miecz przeznaczenia
3. Krew Elfów
4. Czas pogardy
5. Chrzest Ognia
6. Wieża Jaskółki
7. Pani Jeziora

i tylko tak!

na koniec możesz przeczytać: "Coś się kończy, coś zaczyna" - tam jest kilka różnych opowiadań spoza serii o Wiedźminie i jedno z alternatywnym zakończeniem całej sagi (b.fajnym)

a potem jak już się wciągniesz w Sapkowskiego przeczytaj trylogię przygód Reinmara z Bielawy

10.01.2008
01:43
[4]

Rahim_14 [ Centurion ]

Mazio dzięki, tak zrobie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.