Rahim_14 [ Centurion ]
Wiedzmin - Ksiazki
Siema właśnie skończyłem grę. Chciałem przeczytać książkę. Mam wiec pytanie do osób które czytały sagę. Która część jest waszym zdaniem najlepsza ??
* Krew elfów
* Czas pogardy
* Chrzest ognia
* Wieża jaskółki
* Pani jeziora
?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
LOL
To się czyta całe, a nie wybrany tom.
jak nie chcesz sagi, to poczytaj opowiadania.

Mazio [ Mr Offtopic ]
zacznij od opowiadań, a potem jest saga:
1. Ostatnie życzenie
2. Miecz przeznaczenia
3. Krew Elfów
4. Czas pogardy
5. Chrzest Ognia
6. Wieża Jaskółki
7. Pani Jeziora
i tylko tak!
na koniec możesz przeczytać: "Coś się kończy, coś zaczyna" - tam jest kilka różnych opowiadań spoza serii o Wiedźminie i jedno z alternatywnym zakończeniem całej sagi (b.fajnym)
a potem jak już się wciągniesz w Sapkowskiego przeczytaj trylogię przygód Reinmara z Bielawy
Rahim_14 [ Centurion ]
Mazio dzięki, tak zrobie.